Ostatni weekend wyjątkowej promocji. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w serwisie CANAL+ online już od 10 złotych miesięcznie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ostatni weekend wyjątkowej promocji. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w serwisie CANAL+ online już od 10 złotych miesięcznie!

To już ostatni moment, żeby skorzystać z wyjątkowego prezentu od CANAL+ i PGE Ekstraligi. Wszystkie mecze najlepszej żużlowej ligi świata dostępne są w serwisie CANAL+ online w wyjątkowej cenie.

Żużlowcy najlepszej ligi świata wrócili na tor na początku kwietnia, a teraz dołączają do nich kibice na trybunach. Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia związane z PGE Ekstraligą, CANAL+ wprowadził specjalną  ofertę. Tylko do końca najbliższego weekendu skorzystać będzie można z kodu promocyjnego obniżającego cenę pakietu SPORT w serwisie CANAL+ online do 10 złotych za pierwszy miesiąc. W ramach usługi obejrzeć można wszystkie spotkania w każdej rundzie, a dodatkowo uzyskać dostęp do naszych programów publicystycznych o każdej porze i na każdym urządzeniu, które ma dostęp do Internetu.

Już teraz klikając w poniższy link można odebrać voucher uprawniający do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach:

  • Voucher na pakiet SPORT – 1 miesiąc za 10 zł.
  • Dodatkowo 3 kolejne miesiące w cenie 35 zł./miesiąc

https://can.al/FB-start-sezonu-PGE_V2

Voucher do wykorzystania na stronie canalplus.pl/voucher. Oferta tylko dla nowych użytkowników.

Serwis CANAL+ online – oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz

Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Więcej informacji o serwisie CANAL+ online można znaleźć na stronie https://www.canalplus.com/pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content