Ostatni weekend wyjątkowej promocji. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w serwisie CANAL+ online już od 10 złotych miesięcznie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ostatni weekend wyjątkowej promocji. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w serwisie CANAL+ online już od 10 złotych miesięcznie!

To już ostatni moment, żeby skorzystać z wyjątkowego prezentu od CANAL+ i PGE Ekstraligi. Wszystkie mecze najlepszej żużlowej ligi świata dostępne są w serwisie CANAL+ online w wyjątkowej cenie.

Żużlowcy najlepszej ligi świata wrócili na tor na początku kwietnia, a teraz dołączają do nich kibice na trybunach. Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia związane z PGE Ekstraligą, CANAL+ wprowadził specjalną  ofertę. Tylko do końca najbliższego weekendu skorzystać będzie można z kodu promocyjnego obniżającego cenę pakietu SPORT w serwisie CANAL+ online do 10 złotych za pierwszy miesiąc. W ramach usługi obejrzeć można wszystkie spotkania w każdej rundzie, a dodatkowo uzyskać dostęp do naszych programów publicystycznych o każdej porze i na każdym urządzeniu, które ma dostęp do Internetu.

Już teraz klikając w poniższy link można odebrać voucher uprawniający do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach:

  • Voucher na pakiet SPORT – 1 miesiąc za 10 zł.
  • Dodatkowo 3 kolejne miesiące w cenie 35 zł./miesiąc

https://can.al/FB-start-sezonu-PGE_V2

Voucher do wykorzystania na stronie canalplus.pl/voucher. Oferta tylko dla nowych użytkowników.

Serwis CANAL+ online – oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz

Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Więcej informacji o serwisie CANAL+ online można znaleźć na stronie https://www.canalplus.com/pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
122
214
312
412
512
610
79
80