Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u!

Trener ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM – Janusz Ślączka w ostatnich dniach odwiedził zwycięzców konkursu, który organizował klub GKM S.A. wraz z firmą Nice Polska Sp. z o.o. Celem wizyty szkoleniowca żółto-niebieskich było wyzwanie, jakie postawili przed nim przedstawiciele naszego sponsora.

Nice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, głównie dzięki zaangażowaniu w polski sport. Firma wychodzi także z różnymi niestandardowymi inicjatywami, które realizuje wraz z klubami. Jedną z nich był konkurs dla fanów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Główną nagrodą był automatyczny napęd do bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Ten, za wykonanie swojego zadania otrzymał prezent ufundowany przez naszego sponsora – kartę paliwową, którą będzie mógł wykorzystać podczas podróży do Grudziądza z rodzinnego Rzeszowa.

Zwycięzcą konkursu okazał się wieloletni kibic GKM-u – Jacek Szymański, który gościł w swoim domu trenera naszej drużyny. Janusz Ślączka nie miał problemów z wypełnieniem zadania i w obecności przedstawiciela firmy Nice zamontował napęd bamy garażowej, za co również odebrał nagrodę. Efekty tego spotkania zobaczcie na filmie przygotowanym przez klubową telewizję GKMtv!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content