Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u!

Trener ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM – Janusz Ślączka w ostatnich dniach odwiedził zwycięzców konkursu, który organizował klub GKM S.A. wraz z firmą Nice Polska Sp. z o.o. Celem wizyty szkoleniowca żółto-niebieskich było wyzwanie, jakie postawili przed nim przedstawiciele naszego sponsora.

Nice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, głównie dzięki zaangażowaniu w polski sport. Firma wychodzi także z różnymi niestandardowymi inicjatywami, które realizuje wraz z klubami. Jedną z nich był konkurs dla fanów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Główną nagrodą był automatyczny napęd do bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Ten, za wykonanie swojego zadania otrzymał prezent ufundowany przez naszego sponsora – kartę paliwową, którą będzie mógł wykorzystać podczas podróży do Grudziądza z rodzinnego Rzeszowa.

Zwycięzcą konkursu okazał się wieloletni kibic GKM-u – Jacek Szymański, który gościł w swoim domu trenera naszej drużyny. Janusz Ślączka nie miał problemów z wypełnieniem zadania i w obecności przedstawiciela firmy Nice zamontował napęd bamy garażowej, za co również odebrał nagrodę. Efekty tego spotkania zobaczcie na filmie przygotowanym przez klubową telewizję GKMtv!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content