Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Home Challenge Janusza Ślączki. Trener odwiedził kibiców GKM-u!

Trener ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM – Janusz Ślączka w ostatnich dniach odwiedził zwycięzców konkursu, który organizował klub GKM S.A. wraz z firmą Nice Polska Sp. z o.o. Celem wizyty szkoleniowca żółto-niebieskich było wyzwanie, jakie postawili przed nim przedstawiciele naszego sponsora.

Nice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, głównie dzięki zaangażowaniu w polski sport. Firma wychodzi także z różnymi niestandardowymi inicjatywami, które realizuje wraz z klubami. Jedną z nich był konkurs dla fanów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Główną nagrodą był automatyczny napęd do bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Ten, za wykonanie swojego zadania otrzymał prezent ufundowany przez naszego sponsora – kartę paliwową, którą będzie mógł wykorzystać podczas podróży do Grudziądza z rodzinnego Rzeszowa.

Zwycięzcą konkursu okazał się wieloletni kibic GKM-u – Jacek Szymański, który gościł w swoim domu trenera naszej drużyny. Janusz Ślączka nie miał problemów z wypełnieniem zadania i w obecności przedstawiciela firmy Nice zamontował napęd bamy garażowej, za co również odebrał nagrodę. Efekty tego spotkania zobaczcie na filmie przygotowanym przez klubową telewizję GKMtv!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
116
213
311
411
511
66
75
84

Ostatnie Wpisy

Finał akcji Żółto-Niebieski Dzień Dziecka
18 czerwca 2021
Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Walka o medale 9 lipca w Grudziądzu
18 czerwca 2021
Bauhaus-Ligan: Kasprzak liderem Lejonen
17 czerwca 2021
MIMP: Grudziądzanie poza finałem
17 czerwca 2021
SEC: Pech Pedersena w Bydgoszczy
17 czerwca 2021