Informacje dla mediów przed meczem #GRULUB - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje dla mediów przed meczem #GRULUB

15 maja o godzinie 21:00 zaplanowano mecz VI rundy PGE Ekstraligi, w którym ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę Motoru Lublin. Wobec nadchodzącego wydarzenia na Hallera 4 przekazujemy informacje dla przedstawicieli mediów.

Od tego spotkania zgodnie z rozporządzeniem na trybuny stadionu organizator może wpuścić kibiców w liczbie 25% pojemności obiektu. W związku z tym ulegnie powiększeniu liczba przedstawicieli mediów, którzy będą mogli uczestniczyć w tym spotkaniu. GKM S.A. udostępni 20 miejsc dla mediów w Strefie Trybun stadionu.

Wobec powiększenia limitu startuje proces akredytacyjny, który trwać będzie do dnia 13 maja. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy na adres media@gkm.grudziadz.net przesłać wypełniony wniosek akredytacyjny, który jest do pobrania TUTAJ! GKM S.A. zastrzega sobie prawo wyboru akredytowanych dziennikarzy, którzy zostaną poinformowani o szczegółach odbioru akredytacji i poruszania się na stadionie – do 24 godzin przed startem spotkania. Pierwszeństwo będą mieć dziennikarze redakcji wskazanych przez Speedway Ekstraligę, przedstawiciele klubu gości, a także media współpracujące z klubem.

Regulamin i zasady udzielania akredytacji przez GKM S.A. na sezon 2021 dostępny jest TUTAJ.

GKM S.A. po każdym meczu na Hallera 4 udostępni także materiały z parku maszyn zainteresowanym mediom w związku z brakiem możliwości wstępu do Strefy Parku Maszyn. Przedstawicieli portali, gazet, telewizji czy rozgłośni radiowych prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem mailowym: media@gkm.grudziadz.net. Termin zgłoszeń – do 24 godzin przed startem spotkania.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
116
213
311
411
511
66
75
84

Ostatnie Wpisy

Finał akcji Żółto-Niebieski Dzień Dziecka
18 czerwca 2021
Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Walka o medale 9 lipca w Grudziądzu
18 czerwca 2021
Bauhaus-Ligan: Kasprzak liderem Lejonen
17 czerwca 2021
MIMP: Grudziądzanie poza finałem
17 czerwca 2021
SEC: Pech Pedersena w Bydgoszczy
17 czerwca 2021