Kibice wracają na trybuny! Kup bilet na mecz #GRULUB! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kibice wracają na trybuny! Kup bilet na mecz #GRULUB!

Po długiej przerwie od 15 maja ponownie na polskich stadionach pojawią się kibice. To efekt najnowszego rozporządzenia polskiego rządu, które zakłada zapełnienie przez fanów zapełnienie 25% pojemności obiektów w określonym reżimie sanitarnym. Pierwszego dnia obowiązywania nowych przepisów skorzystają z nich kibice GKM-u.

15 maja o godzinie 21:00 na stadionie przy Hallera 4 rozegrane zostanie spotkanie VI rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie Motor Lublin. Udział w nim wezmą wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2021, a do sprzedaży trafiła ograniczona pula jednorazowych wejściówek na to spotkanie! KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl!

Wejściówki dostępne w cenie 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowyDzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Kibice będą mogli zajmować w wyznaczonych sektorach – na miejscach siedzących, a także miejsca zaznaczone znakiem „X” – na miejscach stojących. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Aktualizacja: W ZWIĄZKU Z OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM INFORMUJEMY, ŻE 7 MAJA O GODZINIE 20:00 NA STRONIE www.BILETYnaGKM.pl DOSTĘPNYCH BĘDZIE OSTATNIE 50 BILETÓW NA MECZ #GRULUB!

Wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content