Kibice wracają na stadiony! 25% pojemności H4 na meczu z Lublinem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kibice wracają na stadiony! 25% pojemności H4 na meczu z Lublinem!

Dobre wiadomości przekazali na środowej konferencji prasowej Premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Andrzej Niedzielski. Decyzją władz państwowych w związku z polepszeniem sytuacji epidemicznej w naszym kraju część obowiązujących dotychczas obostrzeń zostanie zniesiona. W ramach luzowania obostrzeń skorzysta także sport.

Od dnia 15 maja na stadiony będą mogli powrócić kibice! Jak na razie będą oni mogli zapełnić obiekty w 25% ich pojemności. Oznacza to, że grudziądzcy fani będą mogli z wysokości trybun obejrzeć co najmniej cztery spotkania PGE Ekstraligi. Pierwszym pojedynkiem, na który na pewno na H4 wejdzie publiczność jest mecz z Motorem Lublin. Speedway Ektraliga poinformowała o przeniesieniu meczu z 14 na sobotę 15 maja. Jego początek zaplanowano na godzinę 21:00.

7 maja ekipa ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie FOGO Unię Leszno. To będzie ostatnie spotkanie, na  którym nie będą mogli być obecni kibice. O szczegółach dotyczących wejść na stadion na mecz #GRULUB poinformujemy wkrótce.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content