Stal zwycięska w Grudziądzu. #GRUGOR 38:52 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Stal zwycięska w Grudziądzu. #GRUGOR 38:52

Po wyrównanym przez większość meczu pojedynku ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz przegrywa z Moje Bermudy Stalą Gorzów 38:52. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Bartosz Zmarzlik, zdobywca 13 punktów i 2 bonusów.

Moje Bermudy Stal Gorzów – 52
1. Szymon Woźniak – 10+3 (3,1*,2*,2,2*)
2. Anders Thomsen – 10+1 (2*,2,3,w,3)
3. Martin Vaculik – 12+1 (2*,1,3,3,3)
4. Marcus Birkemose – 4+1 (3,0,0,1*)
5. Bartosz Zmarzlik – 13+2 (3,3,3,2*,2*)
6. Kamil Pytlewski – 0 (0,0,0)
7. Wiktor Jasiński – 3 (2,0,1)
8. Rafał Karczmarz – nie startował

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – 38
9. Krzysztof Kasprzak – 1+1 (w,1*,0,0)
10. Kenneth Bjerre – 5 (2,2,1,0,-)
11. Norbert Krakowiak – 5+1 (1,-,1*,3,0)
12. Przemysław Pawlicki – 9+1 (0,2*,2,3,1,1)
13. Nicki Pedersen – 10 (1,3,3,2,1,0)
14. Mateusz Bartkowiak – 3+2 (1,1*,1*)
15. Denis Zieliński – 5+1 (3,0,2*)
16. Roman Lachbaum – nie startował

Bieg po biegu:
1. Woźniak, Vaculik, Krakowiak, Kasprzak (w/u) – 1:5
2. Zieliński, Jasiński, Bartkowiak, Pytlewski – 4:2 (5:7)
3. Zmarzlik, Thomsen, Pedersen, Pawlicki – 1:5 (6:12)
4. Birkemose, Bjerre, Bartkowiak, Pytlewski – 3:3 (9:15)
5. Pedersen, Pawlicki, Vaculik, Birkemose – 5:1 (14:16)
6. Pedersen, Thomsen, Woźniak, Zieliński – 3:3 (17:19)
7. Zmarzlik, Bjerre, Kasprzak, Jasiński – 3:3 (20:22)
8. Vaculik, Pedersen, Bartkowiak, Birkemose – 3:3 (23:25)
9. Thomsen, Woźniak, Bjerre, Kasprzak – 1:5 (24:30)
10. Zmarzlik, Pawlicki, Krakowiak, Pytlewski – 3:3 (27:33)
11. Pawlicki, Woźniak, Birkemose, Kasprzak – 3:3 (30:36)
12. Krakowiak, Zieliński, Jasiński, Thomsen (w/su) – 5:1 (35:37)
13. Vaculik, Zmarzlik, Pedersen, Bjerre – 1:5 (36:42)
14. Thomsen, Woźniak, Pawlicki, Krakowiak – 1:5 (37:47)
15. Vaculik, Zmarzlik, Pawlicki, Pedersen – 1:5 (38:52)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content