IMP: Pawlicki i Krakowiak w półfinale, Bartkowiak rezerwowym - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

IMP: Pawlicki i Krakowiak w półfinale, Bartkowiak rezerwowym

W czwartek odbyły się trzy turnieje ćwierćfinałowe tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnicy rywalizowali na torach w Bydgoszczy, Rawiczu i Łodzi. Awans do półfinału uzyskało trzech reprezentantów ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM. Norbert Krakowiak i Przemysław Pawlicki będą pełnoprawnymi uczestnikami “połówki” krajowego czempionatu, z kolei Mateusz Bartkowiak wywalczył miejsce rezerwowego.

Bydgoszcz:

1. Szymon Woźniak – 14 (3,2,3,3,3)
2. Jarosław Hampel – 13 (3,3,1,3,3)
3. Piotr Protasiewicz – 11 (3,3,3,w,2)
4. Grzegorz Zengota – 10 (2,2,3,1,2)
5. Damian Pawliczak – 9 (1,3,2,3,0)
6. Norbert Krakowiak – 9 (1,2,2,3,1)
7. Bartłomiej Kowalski – 9 (2,1,2,2,2)
8. Tomasz Gapiński – 8+3 (w,0,3,2,3)
———-
9. Mateusz Bartkowiak – 8+2 (2,1,1,2,2) – rezerwowy
———-
10. Adrian Gała – 6 (3,3,0,u/-,-)
11. Gleb Czugunow – 6 (0,1,1,1,3)
12. Robert Chmiel – 4 (0,0,2,2,d)
13. Denis Zieliński – 4 (2,1,0,0,1)
14. Kamil Brzozowski – 3 (1,2,-,-,-)
15. Jakub Krawczyk – 3 (1,0,0,1,1)
16. Jakub Poczta – 2 (0,1,w,1,t)
17. Tomasz Orwat – 0 (0,0,d,w,-)
18. Piotr Gryszpiński – 0 (w,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Gała, Zengota, Brzozowski, Orwat
2. Protasiewicz, Kowalski, Pawliczak, Czugunow
3. Woźniak, Zieliński, Krawczyk, Poczta
4. Hampel, Bartkowiak, Krakowiak, Chmiel
5. Protasiewicz, Zengota, Bartkowiak, Gapiński
6. Hampel, Woźniak, Czugunow, Orwat
7. Gała, Krakowiak, Kowalski, Krawczyk
8. Pawliczak, Brzozowski, Poczta, Chmiel
9. Zengota, Chmiel, Czugunow, Krawczyk
10. Protasiewicz, Krakowiak, Zieliński, Orwat (d/st)
11. Gapiński, Pawliczak, Hampel, Gała
12. Woźniak, Kowalski, Bartkowiak, Poczta (w/u)
13. Hampel, Kowalski, Zengota, Zieliński
14. Pawliczak, Bartkowiak, Krawczyk, Orwat (w/su)
15. Woźniak, Chmiel, Poczta (Gała u/-), Protasiewicz (w/su)
16. Krakowiak, Gapiński, Czugunow, Zieliński
17. Woźniak, Zengota, Krakowiak, Pawliczak
18. Gapiński, Kowalski, Zieliński (Poczta t), Chmiel (d)
19. Czugunow, Bartkowiak
20. Hampel, Protasiewicz, Krawczyk

Wyścig dodatkowy o miejsca 8-9: Gapiński, Krakowiak

Rawicz:

1. Tobiasz Musielak – 14 (3,2,3,3,3)
2. Grzegorz Walasek – 12 (2,1,3,3,3)
3. Kacper Gomólski – 11 (3,3,3,2,-)
4. Patryk Dudek – 11 (3,2,1,3,2)
5. Marcin Nowak – 10 (2,2,2,1,3)
6. Przemysław Pawlicki – 10 (2,3,2,2,1)
7. Bartosz Smektała – 9 (0,0,3,3,3)
8. Jakub Miśkowiak – 9 (1,3,2,1,2)
———-
9. Damian Dróżdż – 8+3 (2,3,2,0,1) – rezerwowy
———-
10. Damian Baliński – 8+2 (3,1,0,2,2)
11. Kevin Fajfer – 5 (0,0,1,2,2)
12. Daniel Kaczmarek – 4 (1,2,1,0,0)
13. Mirosław Jabłoński – 4 (1,1,1,1,0)
14. Michał Gruchalski – 4 (1,1,0,1,1)
15. Szymon Szlauderbach – 1 (0,0,0,0,1)
16. Fabian Ragus – 0 (0,0,0,0,0)
17. Jakub Osyczka – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Baliński, Dróżdż, Gruchalski, Szlauderbach
2. Dudek, Nowak, Miśkowiak, Ragus
3. Musielak, Walasek, Kaczmarek, Smektała
4. Gomólski, Pawlicki, Jabłoński, Fajfer
5. Gomólski, Dudek, Baliński, Smektała
6. Miśkowiak, Kaczmarek, Jabłoński, Szlauderbach
7. Pawlicki, Musielak, Gruchalski, Ragus
8. Dróżdż, Nowak, Walasek, Fajfer
9. Musielak, Miśkowiak, Fajfer, Baliński
10. Walasek, Pawlicki, Dudek, Szlauderbach
11. Smektała, Nowak, Jabłoński, Gruchalski
12. Gomólski, Dróżdż, Kaczmarek, Ragus
13. Walasek, Baliński, Jabłoński, Ragus
14. Musielak, Gomólski, Nowak, Szlauderbach
15. Dudek, Fajfer, Gruchalski, Kaczmarek
16. Smektała, Pawlicki, Miśkowiak, Dróżdż
17. Nowak, Baliński, Pawlicki, Kaczmarek
18. Smektała, Fajfer, Szlauderbach, Ragus
19. Walasek, Miśkowiak, Gruchalski, Osyczka
20. Musielak, Dudek, Dróżdż, Jabłoński

Wyścig dodatkowy o miejsca 9-10: Dróżdż, Baliński

Łódź:

1. Piotr Pawlicki – 13 (2,3,3,2,3)
2. Norbert Kościuch – 12 (2,2,3,3,2)
3. Dominik Kubera – 12 (3,3,2,2,2)
4. Rafał Karczmarz – 11 (0,3,3,2,3)
5. Oskar Fajfer – 11 (3,3,2,1,2)
6. Krzysztof Buczkowski – 10 (2,1,3,1,3)
7. Paweł Przedpełski – 10 (3,1,2,3,1)
8. Krystian Pieszczek – 9 (2,2,1,3,1)
———-
9. Oskar Polis – 7 +3 (3,0,1,3,0) – rezerwowy
———-
10. Wiktor Jasiński – 7 +2 (1,0,2,1,3)
11. Adrian Miedziński – 6 (0,2,1,2,1)
12. Adrian Cyfer – 4 (1,1,0,0,2)
13. Mateusz Świdnicki – 3 (1,2,0,0,u)
14. Piotr Pióro – 2 (1,0,0,0,1)
15. Lars Skupień – 2 (w,1,0,1,0)
16. Sebastian Szostak – 1 (0,0,1,w,0)
17. Kacper Łobodziński – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Polis, Kościuch, Pióro, Łobodziński
2. Fajfer, Buczkowski, Cyfer, Szostak
3. Przedpełski, Pieszczek, Świdnicki, Miedziński
4. Kubera, Pawlicki, Jasiński, Karczmarz
5. Fajfer, Kościuch, Przedpełski, Jasiński
6. Pawlicki, Pieszczek, Cyfer, Polis
7. Karczmarz, Miedziński, Buczkowski, Pióro
8. Kubera, Świdnicki, Skupień, Szostak
9. Kościuch, Kubera, Miedziński, Cyfer
10. Karczmarz, Fajfer, Polis, Świdnicki
11. Pawlicki, Przedpełski, Szostak, Pióro
12. Buczkowski, Jasiński, Pieszczek, Skupień
13. Kościuch, Pawlicki, Buczkowski, Świdnicki
14. Polis, Miedziński, Jasiński, Szostak (w)
15. Pieszczek, Kubera, Fajfer, Pióro
16. Przedpełski, Karczmarz, Skupień, Cyfer
17. Karczmarz, Kościuch, Pieszczek, Szostak
18. Buczkowski, Kubera, Przedpełski, Polis
19. Jasiński, Cyfer, Pióro, Świdnicki (u)
20. Pawlicki, Fajfer, Miedziński, Skupień

Wyścig dodatkowy o miejsca 8-9: Polis, Jasiński

wyniki za: sportowefakty.wp.pl