Informacje dla mediów przed #GRUWRO i #GRUGOR - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje dla mediów przed #GRUWRO i #GRUGOR

Na 23 i 25 kwietnia zaplanowano dwa zaległe mecze PGE Ekstraligi w Grudziądzu. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie kolejno ekipy BETARD Sparty Wrocław oraz Moje Bermudy Stali Gorzów. Mamy informacje dla przedstawicieli mediów.

W związku z ograniczeniami Regulaminu Sanitarnego w przypadku meczów rozgrywanych bez udziału publiczności nasz klub udostępni 10 miejsc dla mediów na trybunach naszego stadionu. GKM S.A. zastrzega sobie prawo wyboru akredytowanych dziennikarzy, którzy zostaną poinformowani o szczegółach odbioru akredytacji i poruszania się na stadionie – do 48 godzin przed startem spotkania.

Pierwszeństwo będą mieć dziennikarze redakcji wskazanych przez Speedway Ekstraligę, przedstawiciele klubu gości, a także media współpracujące z klubem. W przypadku powrotu fanów na trybuny liczba miejsc dla mediów wzrośnie do 30. Wtedy też uruchomimy proces akredytacyjny dla wszystkich zainteresowanych redakcji.

GKM S.A. po każdym meczu na Hallera 4 udostępni także materiały z parku maszyn zainteresowanym mediom w związku z brakiem możliwości wstępu do Strefy Parku Maszyn. Przedstawicieli portali, gazet, telewizji czy rozgłośni radiowych prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem mailowym: media@gkm.grudziadz.net. Termin zgłoszeń – do 24 godzin przed startem spotkania.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content