Apartamenty Gołębiewski sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Apartamenty Gołębiewski sponsorem GKM-u!

Miło nam poinformować, że sponsorem naszego klubu w sezonie 2021 będzie firma Apartamenty Gołębiewski!

Gołębiewski to producent wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych rolet okiennych, przemysłowych i garażowych bram segmentowych, bram rolowanych oraz moskitier. To także firma deweloperska, która po sukcesie związanym z pierwszym projektem, kolejny raz zdecydowała się na rozpoczęcie inwestycji związanej z budową osiedla mieszkalnego składającego się z 14 apartamentów.

Dla założyciela firmy, Pana Krystiana Gołębiewskiego zaufanie, jakim został obdarzony przez swoich klientów, jest najważniejsze, dlatego też projekty wykonywane są w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne we współpracy z wiodącymi pracowniami.

Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, której niestraszne są wyzwania przed jakimi są stawiani. Za cel nadrzędny firma postawiła sobie jak najlepszą obsługę klientów, realizowanie ich potrzeb, a także maksymalna ich satysfakcja. Pasją firmy jest ciągłe poszerzanie asortymentu o nowe technologie, wzory i kolory.

Siedziba naszego sponsora znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Paderewskiego 93. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 696 750 245. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content