Apartamenty Gołębiewski sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Apartamenty Gołębiewski sponsorem GKM-u!

Miło nam poinformować, że sponsorem naszego klubu w sezonie 2021 będzie firma Apartamenty Gołębiewski!

Gołębiewski to producent wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych rolet okiennych, przemysłowych i garażowych bram segmentowych, bram rolowanych oraz moskitier. To także firma deweloperska, która po sukcesie związanym z pierwszym projektem, kolejny raz zdecydowała się na rozpoczęcie inwestycji związanej z budową osiedla mieszkalnego składającego się z 14 apartamentów.

Dla założyciela firmy, Pana Krystiana Gołębiewskiego zaufanie, jakim został obdarzony przez swoich klientów, jest najważniejsze, dlatego też projekty wykonywane są w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne we współpracy z wiodącymi pracowniami.

Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, której niestraszne są wyzwania przed jakimi są stawiani. Za cel nadrzędny firma postawiła sobie jak najlepszą obsługę klientów, realizowanie ich potrzeb, a także maksymalna ich satysfakcja. Pasją firmy jest ciągłe poszerzanie asortymentu o nowe technologie, wzory i kolory.

Siedziba naszego sponsora znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Paderewskiego 93. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 696 750 245. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80