W czwartek sparing ze Zdunek Wybrzeżem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W czwartek sparing ze Zdunek Wybrzeżem!

Inauguracja sezonu dla drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM nie była zbyt udana. Grudziądzanie ulegli na wyjeździe ekipie MARWIS.PL Falubazu Zielona Góra 39:51, a od wysokiej porażki żółto-niebieskich uchroniła świetna postawa Nickiego Pedersena. W niedzielę nasz team rozegra pierwszy mecz ligowy na własnym torze, ale zanim to nastąpi trener Janusz Ślączka zaplanował sparing z przedstawicielem eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Już w czwartek 15 kwietnia do Grudziądza przyjedzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Start sparingu zaplanowano na godzinę 16:00. Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym PZM i rządowymi obostrzeniami zostanie on rozegrany bez udziału publiczności.

Ekipa znad morza jest jednym z faworytów na zapleczu PGE Ekstraligi, a w swoich szeregach posiada m.in. posiadającego kontakt jako „gość” w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM – Krystiana Pieszczka. Gdańszczanie mają za sobą dwa spotkania ligowe. Po wysokim zwycięstwie w Tarnowie w minioną niedzielę zremisowali u siebie z rybniczanami.

Czwartkowe starcie będzie przygotowaniem dla obu drużyn przed weekendowymi spotkaniami w swoich ligach. Żółto-niebiescy 18 kwietnia podejmą rozpędzony po dwóch wygranych w dotychczasowych meczach zespół Moje Bermudy Stali Gorzów. To trudny, jednak bardzo istotny pojedynek, dlatego też sparing z gdańszczanami ma pozwolić podopiecznym Janusza Ślączki znaleźć optymalne ustawienia sprzętu na torze przy H4. Z kolei Zdunek Wybrzeże przygotowuje się do sobotniego meczu w Gnieźnie z tamtejszym Aforti Startem.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content