Grupa Lumifil, Janusz PV oraz GKM S.A. startują z akcją "Żółto-Niebieska Energia"! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grupa Lumifil, Janusz PV oraz GKM S.A. startują z akcją „Żółto-Niebieska Energia”!

Rozpoczyna się kolejny sezon drużyny z Grudziądza w PGE Ekstralidze. Z tej okazji wraz z naszym sponsorem Grupą Lumifil i jej partnerem firmą Janusz PV przygotowaliśmy dla kibiców wyjątkową akcję. „Żółto-Niebieska Energia” to przedsięwzięcie, w którym możesz pomóc klubowi, a przy tym sam skorzystać i przeżyć niezapomniane chwile!

W ramach akcji dla każdego kibica, który skorzysta z oferty firmy Lumifil i zdecyduje się na instalację fotowoltaiczną przygotowaliśmy niespodzianki! Pierwszą z nich będzie udział w posezonowym pikniku z naszą drużyną! Ponadto oferujemy zdjęcie z wybranym zawodnikiem lub członkiem sztabu szkoleniowego ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz wykonane na klubowej „ściance”. Ale to nie wszystko. Każdy fan otrzyma także pakiet klubowych gadżetów!

Zamawiając usługę w firmie Lumifil wspomagasz swój klub! Nasz sponsor zobowiązał się do przekazania znacznej części zysku każdego zamówienia instalacji fotowoltaicznej na rzecz GKM S.A.! Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sponsora, co tym samym pośrednio wesprze klub w trudnym, pandemicznym czasie.

Grupa Lumifil to nowatorskie technologie, zastosowane w codziennym życiu każdego mieszkańca Ziemi. Grupa oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz produkty wiodących producentów w zakresie: fotowoltaika (prąd ze słońca), pompy ciepła, maty grzewcze oraz na podczerwień oraz inne źródła odnawialnej energii.

W szerokiej gamie działalności znajdziemy również stolarkę budowlaną (okna i drzwi), aluminiową, PCV oraz drewnianą, bramy garażowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, a do tego budownictwo jednorodzinne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednym gustom.

Lumifil to dynamicznie rozwijająca się firma z 21-letnią tradycją. Firma funkcjonuje w stu procentach z polskim kapitałem, z siedzibą  w Świeciu nad Wisłą, przy ulicy Wojska Polskiego 66. Szczegóły na stronie internetowej TUTAJ oraz pod numerem telefonu 798 007 887.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content