Informacje dla posiadaczy karnetów na sezon 2021 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje dla posiadaczy karnetów na sezon 2021

Pandemia COVID-19 niestety nie odpuszcza. To już drugi sezon z rzędu, w którym mamy do czynienia z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Dobowe rekordy zakażeń, które obecnie odnotowujemy, póki co uniemożliwiają kibicom skorzystanie z zakupionych karnetów, a stadiony nadal są zamknięte dla publiczności.

Wprowadzone obecnie ograniczenia w Polsce obowiązują do 9 kwietnia. Nie mamy jednak stuprocentowej pewności czy nie zostaną one przedłużone i kiedy kibice ponownie będą mogli pojawić się na H4. W związku z tym dla wszystkich posiadaczy karnetów nasz klub przygotował trzy możliwości:

Zwrot pieniędzy za zakupiony karnet.

Zwrotu należy dokonać na stronie internetowej firmy Eventim. Chęć zwrotu należy zgłosić do 1 maja 2021 roku. Szczegóły dotyczące zwrotów znajdują się TUTAJ!

Zachowanie karnetu – automatyczny zwrot na konto za każdy mecz, w którym posiadacz karnetu nie mógł uczestniczyć.

Wybierając tą opcję zakupiony karnet zachowuje ważność, a więc upoważnia do wejścia na stadion, gdy będzie to możliwe ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Darowizna na rzecz klubu – zrzeczenie się zwrotu karnetu w zamian za bon upominkowy o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie GKM S.A.

Wybierając tą opcję zakupiony karnet zachowuje ważność, a więc upoważnia do wejścia na stadion, gdy będzie to możliwe ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Aby wybrać opcję trzecią należy wypełnić oświadczenie dostępne TUTAJ oraz wysłać je na adres klubu (Grudziądzki Klub Motocyklowy S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz) pocztą lub kurierem do 1 maja 2021 roku.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content