Auto Land nowym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Auto Land nowym sponsorem klubu!

Do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. Miło nam poinformować, że GKM S.A. w sezonie 2021 wspierać będzie Auto Land – sieć sklepów motoryzacyjnych z dwoma siedzibami w naszym mieście.

Auto Land to jeden z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji składająca się z ponad stu filii i oddziałów, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Od początku działania firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. Dystrybucja oparta jest na zapewnieniu optymalnego serwisu, szerokiej oferty i dostępności towarów.

Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 130.000 pozycji magazynowych. Oprócz części samochodowych firma prowadzi także sprzedaż wyposażenia serwisowego, akcesoriów, chemii motoryzacyjnej, olejów i opon, odzieży roboczej i artykułów BHP. W bogatej ofercie znajdują się zarówno produkty renomowanych światowych producentów jak i uznanych polskich fabryk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora! Grudziądzkie oddziały firmy Auto Land znajdują się przy ulicy Legionów 65 i Szosa Toruńska 33.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content