Grupa Lumifil wraz z partnerem, firmą JANUSZ PV kolejny rok z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Grupa Lumifil wraz z partnerem, firmą JANUSZ PV kolejny rok z GKM-em!

Miło nam poinformować, że udało się przedłużyć współpracę z kolejnym ważnym partnerem klubu. Na sezon 2021 zostaje z nami Grupa Lumifil wraz z partnerem, firmą Janusz PV!

Grupa Lumifil to nowatorskie technologie, zastosowane w codziennym życiu każdego mieszkańca Ziemi. Grupa oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz produkty wiodących producentów: fotowoltaika (prąd ze słońca), pompy ciepła, maty grzewcze na podczerwień oraz inne źródła odnawialnej energii.

W szerokiej gamie działalności znajdziemy również stolarkę budowlaną (okna i drzwi), aluminiową, PCV oraz drewnianą, bramy garażowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, a do tego budownictwo jednorodzinne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednym gustom.

Lumifil to dynamicznie rozwijająca się firma z 21-letnią tradycją. Firma funkcjonuje w stu procentach z polskim kapitałem, z siedzibą  w Świeciu nad Wisłą, przy ulicy Wojska Polskiego 66. Szczegóły na stronie internetowej TUTAJ oraz pod numerem telefonu 798 007 887. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego sponsora!

Warto dodać, że we współpracy z naszym partnerem zorganizujemy akcję „Żółto-Niebieska Energia”. Jej szczegóły poznacie już wkrótce!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content