Krystian Pieszczek "gościem" w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krystian Pieszczek „gościem” w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM!

Miło nam poinformować, że działacze klubu doszli do porozumienia z kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2021 będzie reprezentował ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM w ramach instytucji „gościa”. W żółto-niebieskich barwach ponownie będzie występował Krystian Pieszczek!

Dla zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk jest to już trzecia przygoda z grudziądzkim klubem. Pierwszy raz startował on na H4 w sezonach 2017-2018. Do Grudziądza powrócił w poprzednim sezonie, kiedy to wystąpił w dwóch spotkaniach wyjazdowych jako „gość”. To właśnie Pieszczek był jednym z autorów zwycięstwa w Rybniku, gdzie na swoim koncie zapisał 10 punktów i bonus. Teraz przed niespełna 26-letnim zawodnikiem kolejna szansa startów w naszym zespole.

Przypomnijmy, że wcześniej do ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM jako „gość” dołączył Druńczyk Frederik Jakobsen. Kontrakt Krystiana Pieszczka da trenerowi Januszowi Ślączce możliwość wyboru w przypadku nieprzewidzianych sytuacji i ewentualnych kolejnych problemów związanych z testami na koronawirusa. Obecnie w izolacji przebywają Przemysław Pawlicki, Mateusz Bartkowiak oraz Kacper Łobodziński, którzy do treningów z drużyną będą mogli wrócić dopiero po Świętach Wielkanocnych.

W składzie każdej drużyny na mecz ligowy może być zgłoszony jeden zawodnik biorący udział w danych zawodach jako “gość”. Może być zgłoszony wyłącznie w przypadku, gdy u co najmniej jednego zawodnika spośród pięciu z najwyższymi średnimi indywidualnymi (SI) w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu stwierdzony zostanie pozytywny wynik  na  obecność koronowirusa  COVID-19.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content