W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu!

Zawodnicy ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM doczekają się wyjazdu na własny tor. Już w czwartek 25 marca o godzinie 12:00 trener Janusz Ślączka zaplanował pierwszy trening w tym roku na Hallera 4!

Na początku marca wydawało się, że jazda na grudziądzkim torze rozpocznie się stosunkowo szybko. Niestety, pogoda nie dawała za wygraną i opady deszczu oraz śniegu, wraz z niską temperaturą i nocnymi przymrozkami sprawiły, że pierwsze treningi na swoim torze żółto-niebiescy musieli odłożyć. Ostatnie dni przyniosły nam jednak dobrą pogodę, a co za tym idzie można było wykonać prace, mające na celu przywrócenie nawierzchni do stanu używalności.

Przez kilka ostatnich dni sztab szkoleniowy wraz z toromistrzem włożyli wiele wysiłku, co zaowocowało zielonym światłem na pierwszy trening przy H4. Drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM spotka się w Grudziądzu już w czwartek. Wcześniej krajowa część zespołu wraz z Romanem Lakhbaumem udała się na dwudniowe jazdy do Gdańska. Kenneth Bjerre odbył jazdy w poniedziałek w duńskim Outrup, z kolei w środę wraz z Nickim Pedersenem trenowali w Vojens.

Zgodnie z reżimem sanitarnym PZM wszystkie treningi rozgrywane będą bez udziału publiczności. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych naszego klubu, gdzie zamieszczać będziemy relacje z treningów żółto-niebieskich na H4.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
128
224
320
417
515
615
712
80