W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W czwartek pierwszy trening w Grudziądzu!

Zawodnicy ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM doczekają się wyjazdu na własny tor. Już w czwartek 25 marca o godzinie 12:00 trener Janusz Ślączka zaplanował pierwszy trening w tym roku na Hallera 4!

Na początku marca wydawało się, że jazda na grudziądzkim torze rozpocznie się stosunkowo szybko. Niestety, pogoda nie dawała za wygraną i opady deszczu oraz śniegu, wraz z niską temperaturą i nocnymi przymrozkami sprawiły, że pierwsze treningi na swoim torze żółto-niebiescy musieli odłożyć. Ostatnie dni przyniosły nam jednak dobrą pogodę, a co za tym idzie można było wykonać prace, mające na celu przywrócenie nawierzchni do stanu używalności.

Przez kilka ostatnich dni sztab szkoleniowy wraz z toromistrzem włożyli wiele wysiłku, co zaowocowało zielonym światłem na pierwszy trening przy H4. Drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM spotka się w Grudziądzu już w czwartek. Wcześniej krajowa część zespołu wraz z Romanem Lakhbaumem udała się na dwudniowe jazdy do Gdańska. Kenneth Bjerre odbył jazdy w poniedziałek w duńskim Outrup, z kolei w środę wraz z Nickim Pedersenem trenowali w Vojens.

Zgodnie z reżimem sanitarnym PZM wszystkie treningi rozgrywane będą bez udziału publiczności. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych naszego klubu, gdzie zamieszczać będziemy relacje z treningów żółto-niebieskich na H4.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content