Termetal nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Termetal nadal z GKM-em!

Miło nam poinformować, iż kolejna firma zdecydowała się przedłużyć umowę sponsorską z naszym klubem W sezonie 2021 nadal wspierać będzie nas Grupa Termetal!

„Grupa Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa” oferuje kraty stalowe oraz zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych. Termetal jest zintegrowanym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów – mat, krat i stopni schodowych, płaskowników i taśmy zimnowalcowanej. Firma działa zarówno na rynku hurtowym jak i detalicznym. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju oraz Europy. Pierwszy Zakład Termetal powstał w 1989 roku w Starogardzie Gdańskim i od początku swojego istnienia jest firmą rodzinną.

Misją Grupy Termetal jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i handlu produktami o wysokich standardach jakości; realizowany w sposób przyjazny dla środowiska, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników. Obecnie grupa zatrudnia ponad 200 pracowników, stale inwestując w ich rozwój i dbając o przyjazne środowisko pracy.

W skład Grupy TERMETAL wchodzą 4 zakłady produkcyjno-handlowe:

– ZWM TERMETAL Starogard Gdański – zakład produkcji krat i stopni schodowych,

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Pile – to cynkownia ogniowa, zakład produkcyjny zgrzewanych mat, krat, stopni schodowych oraz walcowania taśm i płaskowników na zimno. Zakład jest wyposażony w trzy linie produkcyjne oraz ocynkownię ogniową, o wydajności zaspokajającej zarówno potrzeby własne zakładu, jak i z powodzeniem świadczącą usługę cynkowania ogniowego dla odbiorców zewnętrznych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 7 m, szerokość 1,3 m, głębokość 2,45 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 1500 kg.

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Grudziądzu – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Kielcach – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3,5 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.

Więcej informacji na temat firmy na jej stronie internetowej TUTAJ, a także na profilu Facebookowym TUTAJ.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80