Termetal nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Termetal nadal z GKM-em!

Miło nam poinformować, iż kolejna firma zdecydowała się przedłużyć umowę sponsorską z naszym klubem W sezonie 2021 nadal wspierać będzie nas Grupa Termetal!

„Grupa Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa” oferuje kraty stalowe oraz zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych. Termetal jest zintegrowanym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów – mat, krat i stopni schodowych, płaskowników i taśmy zimnowalcowanej. Firma działa zarówno na rynku hurtowym jak i detalicznym. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju oraz Europy. Pierwszy Zakład Termetal powstał w 1989 roku w Starogardzie Gdańskim i od początku swojego istnienia jest firmą rodzinną.

Misją Grupy Termetal jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i handlu produktami o wysokich standardach jakości; realizowany w sposób przyjazny dla środowiska, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników. Obecnie grupa zatrudnia ponad 200 pracowników, stale inwestując w ich rozwój i dbając o przyjazne środowisko pracy.

W skład Grupy TERMETAL wchodzą 4 zakłady produkcyjno-handlowe:

– ZWM TERMETAL Starogard Gdański – zakład produkcji krat i stopni schodowych,

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Pile – to cynkownia ogniowa, zakład produkcyjny zgrzewanych mat, krat, stopni schodowych oraz walcowania taśm i płaskowników na zimno. Zakład jest wyposażony w trzy linie produkcyjne oraz ocynkownię ogniową, o wydajności zaspokajającej zarówno potrzeby własne zakładu, jak i z powodzeniem świadczącą usługę cynkowania ogniowego dla odbiorców zewnętrznych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 7 m, szerokość 1,3 m, głębokość 2,45 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 1500 kg.

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Grudziądzu – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.

– Termetal Piotr Glaner sp. k. w Kielcach – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3,5 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.

Więcej informacji na temat firmy na jej stronie internetowej TUTAJ, a także na profilu Facebookowym TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content