ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM po pierwszym treningu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM po pierwszym treningu

Drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM doczekała się pierwszego wyjazdu na tor w tym sezonie. Grudziądzanie skorzystali z gościnności Wybrzeża Gdańsk i to własnie nad morzem większość naszego zespołu „kręciła” premierowe kółka.

W Gdańsku pojawili się krajowi seniorzy: Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak, a także Rosjanin Roman Lakhbaum. Obecni byli także juniorzy podstawowego składu żółto-niebieskich, czyli Mateusz Bartkowiak, Denis Zieliński oraz Kacper Łobodziński. Nasi zawodnicy spędzili na torze niemal trzy godziny pod czujnym okiem trenerów Janusza Ślączki i Roberta Kościechy, wykorzystując każdy moment do wyjazdu na tor.  Jak na razie brakuje obu Duńczyków. Zarówno Nicki Pedersen, jak i Kenneth Bjerre będą trenować na duńskich torach, po czym dołączą do reszty teamu.

Pierwsze treningi będą służyć „rozjeżdżeniu” po długiej przerwie zimowej. Zawodnicy kolejne okrążenia pokonują indywidualnie, sprawdzając swój sprzęt. Już we wtorek żółto-niebieskich czeka kolejna wizyta w Gdańsku. Po drugim treningu na gdańskim torze zostaną podjęte decyzje odnośnie kolejnych planów drużyny.

Jednocześnie czynione są starania o to, aby jak najszybciej doprowadzić do stanu używalności nawierzchnię w Grudziądzu. Na H4 trwają intensywne prace w związku z osuszaniem po opadach i mroźnych temperaturach. Zimowa aura nie oszczędzała nie tylko nas. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Ślączki już wkrótce będą mogli odbyć pierwsze jazdy na grudziądzkim torze, gdyż już na sobotę 3 kwietnia jest planowany inauguracyjny mecz PGE Ekstraligi. Rywalem ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM będzie ekipa BETARD Sparty Wrocław.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content