Sparingi z Ostrowem odwołane, treningi ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM od poniedziałku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sparingi z Ostrowem odwołane, treningi ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM od poniedziałku

Nie dojdą do skutku zaplanowane na 20 i 21 marca mecze sparingowe z pierwszoligowym Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM jak dotąd nie zaliczyła ani jednego treningu. Sztab szkoleniowy zaplanował pierwszy wyjazd na tor.

Kapryśna pogoda – opady i ujemne temperatury w nocy – torpeduje właściwe przygotowanie nawierzchni na H4. Podczas gdy na naszym torze trwać będą kolejne prace mające na celu umożliwienie treningów – drużyna już od poniedziałku 22 marca trenować będzie na zewnętrznych obiektach. W planie sztabu szkoleniowego są dwa dni treningów w Gdańsku – w poniedziałek i wtorek. Tam pojawi się krajowa część naszego składu. Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre odbędą treningi w duńskim Vojens. W przypadku złej pogody w Polsce – cała drużyna uda się do Danii.

W tej chwili nie ma decyzji odnośnie kolejnych sparingów. Kolejnymi test-meczami w terminarzu żółto-niebieskich mają być pojedynki z ELTROX Włókniarzem Częstochowa – 27 i 28 marca. Plany sparingowe zostaną ustalone po pierwszych treningach drużyny.

Inauguracja PGE Ekstraligi zaplanowana jest na 3 kwietnia. Wtedy to ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę BETARD Sparty Wrocław.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content