Toyota Walder nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Toyota Walder nowym sponsorem GKM S.A.!

Grupa Walder od 30 lat jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych. Firma została nowym sponsorem grudziądzkiego klubu!

W skład Grupy Walder wchodzą autoryzowane stacje dilerskie: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku) oraz autoryzowane salony Toyoty w Chwaszczynie i Rumii. Od sierpnia 2020 firma działa na rynku grudziądzkim. W salonie zlokalizowanym przy ul. Porucznika Krzycha 2 można poznać bogatą ofertę samochodów nowych marki Toyota. Do dyspozycji klientów pozostaje też autoryzowany serwis Toyoty. Klienci mogą zapoznać się z ofertą sprawdzonych samochodów używanych i umówić na jazdę testową samochodem marki Lexus.

– Nasza firma od początku swojego istnienia wspiera drużyny sportowe i ważne wydarzenia z dziedziny sportu i kultury – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder. – Cieszymy się, że teraz będziemy mogli wspierać drużynę z Grudziądza o tak pięknej historii.

Sprawdź szczegóły i poznaj ofertę naszego nowego sponsora! Zapraszamy na jego stronę internetową TUTAJ, a także profil na Facebooku TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content