Toyota Walder nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Toyota Walder nowym sponsorem GKM S.A.!

Grupa Walder od 30 lat jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych. Firma została nowym sponsorem grudziądzkiego klubu!

W skład Grupy Walder wchodzą autoryzowane stacje dilerskie: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku) oraz autoryzowane salony Toyoty w Chwaszczynie i Rumii. Od sierpnia 2020 firma działa na rynku grudziądzkim. W salonie zlokalizowanym przy ul. Porucznika Krzycha 2 można poznać bogatą ofertę samochodów nowych marki Toyota. Do dyspozycji klientów pozostaje też autoryzowany serwis Toyoty. Klienci mogą zapoznać się z ofertą sprawdzonych samochodów używanych i umówić na jazdę testową samochodem marki Lexus.

– Nasza firma od początku swojego istnienia wspiera drużyny sportowe i ważne wydarzenia z dziedziny sportu i kultury – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder. – Cieszymy się, że teraz będziemy mogli wspierać drużynę z Grudziądza o tak pięknej historii.

Sprawdź szczegóły i poznaj ofertę naszego nowego sponsora! Zapraszamy na jego stronę internetową TUTAJ, a także profil na Facebooku TUTAJ.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content