Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS nowym sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS nowym sponsorem GKM-u!

Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie możemy liczyć na nieocenione wsparcie naszych partnerów. Miło nam poinformować, że GKM S.A. zawarł kolejną umowę na sezon 2021. Nowem sponsorem klubu została Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS!

Firma istnieje od 1998 roku. Zajmuje się rejestracją firm oraz prowadzeniem księgowości niezależnie od formy prawnej i organizacyjnej przedsiębiorstwa. Obsługuje największe firmy z Torunia i regionu, w tym producentów alkoholi, firmy z branży motoryzacyjnej, paliwowej, transportowej, medycznej a także fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie mieszkaniowe.

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS to zespół profesjonalistów znających się doskonale na swojej pracy. Nasz nowy partner przygotowuje dla klienta najlepsze rozwiązania wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody. Stosuje przy tym  najwyższe wymagania dotyczące ochrony i przetwarzania danych. Przy tym działa z postawą otwartości na rozwój lokalnej aktywnej społeczności. Aktywnie zwiększa świadomość podatkową i ekonomiczną najmłodszego pokolenia poprzez działalność edukacyjną.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej naszego sponsora TUTAJ, a także pod numerem telefonu 56 658 94 35. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71H.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content