Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS nowym sponsorem GKM-u! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS nowym sponsorem GKM-u!

Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie możemy liczyć na nieocenione wsparcie naszych partnerów. Miło nam poinformować, że GKM S.A. zawarł kolejną umowę na sezon 2021. Nowem sponsorem klubu została Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS!

Firma istnieje od 1998 roku. Zajmuje się rejestracją firm oraz prowadzeniem księgowości niezależnie od formy prawnej i organizacyjnej przedsiębiorstwa. Obsługuje największe firmy z Torunia i regionu, w tym producentów alkoholi, firmy z branży motoryzacyjnej, paliwowej, transportowej, medycznej a także fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie mieszkaniowe.

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS to zespół profesjonalistów znających się doskonale na swojej pracy. Nasz nowy partner przygotowuje dla klienta najlepsze rozwiązania wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody. Stosuje przy tym  najwyższe wymagania dotyczące ochrony i przetwarzania danych. Przy tym działa z postawą otwartości na rozwój lokalnej aktywnej społeczności. Aktywnie zwiększa świadomość podatkową i ekonomiczną najmłodszego pokolenia poprzez działalność edukacyjną.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej naszego sponsora TUTAJ, a także pod numerem telefonu 56 658 94 35. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71H.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content