Edrys, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Edrys, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi!

Miło nam poinformować, że udało się nam przedłużyć kolejne umowy sponsorskie na sezon 2021. Nasz klub nadal wspierać będą firmy: Edrys, Roltex, a także Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek.

Edrys

Firma EDRYS jest autoryzowanym dealerem STIHL oraz miejscem bogatego asortymentu ogrodniczego. Oferuje serwis oraz sprzedaż czołowych marek. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ulicy Piłsudskiego 88. Więcej informacji na temat tego przedsiębiorstwa można znaleźć TUTAJ oraz pod numerem telefonu 507 748 809!

Producent rolet, okien i drzwi – to specjalność firmy Roltex. Specjaliści pracujący u naszego sponsora posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Chętnie udzielają porad z zakresu odpowiedniego doboru produktów, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę ROLTEX, której siedziba znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 118. Więcej informacji na temat naszego partnera znajduje się TUTAJ.

Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek

Przedsiębiorstwo Zakład Elektromechaniczny – Wielobranżowy Roman Miazek od 1992 roku działa w branży akumulatorów i baterii. Prawie trzy dekady doświadczenia zapewniają najlepsze dopasowanie odpowiedniego akumulatora do wielu rodzajów pojazdów i marek. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu usług i produktów oferowanych przez wieloletniego partnera klubu, który znajduje się pod adresem Węgrowo 4.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content