Edrys, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Edrys, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi!

Miło nam poinformować, że udało się nam przedłużyć kolejne umowy sponsorskie na sezon 2021. Nasz klub nadal wspierać będą firmy: Edrys, Roltex, a także Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek.

Edrys

Firma EDRYS jest autoryzowanym dealerem STIHL oraz miejscem bogatego asortymentu ogrodniczego. Oferuje serwis oraz sprzedaż czołowych marek. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu przy ulicy Piłsudskiego 88. Więcej informacji na temat tego przedsiębiorstwa można znaleźć TUTAJ oraz pod numerem telefonu 507 748 809!

Producent rolet, okien i drzwi – to specjalność firmy Roltex. Specjaliści pracujący u naszego sponsora posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Chętnie udzielają porad z zakresu odpowiedniego doboru produktów, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę ROLTEX, której siedziba znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 118. Więcej informacji na temat naszego partnera znajduje się TUTAJ.

Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek

Przedsiębiorstwo Zakład Elektromechaniczny – Wielobranżowy Roman Miazek od 1992 roku działa w branży akumulatorów i baterii. Prawie trzy dekady doświadczenia zapewniają najlepsze dopasowanie odpowiedniego akumulatora do wielu rodzajów pojazdów i marek. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu usług i produktów oferowanych przez wieloletniego partnera klubu, który znajduje się pod adresem Węgrowo 4.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
14
22
32
42
52
60
70
80

Ostatnie Wpisy

DMPJ: Trzecie miejsce na inaugurację, Bartkowiak wygrał Memoriał
20 kwietnia 2021
Nicki Pedersen stałym uczestnikiem SEC 2021
20 kwietnia 2021
Awizowane składy na mecz #GRUWRO
20 kwietnia 2021
Grupa WENA nowym sponsorem klubu!
20 kwietnia 2021
Informacje dla mediów przed #GRUWRO i #GRUGOR
19 kwietnia 2021