Sara Workwear sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sara Workwear sponsorem GKM S.A.!

Grudziądzka firma Sara Workwear od wielu lat wspiera nasz klub w walce na żużlowych torach. W poniedziałek jeden z największych producentów odzieży roboczej w Polsce przedłużył umowę o kolejny sezon – potwierdzając ogromne, lokalne przywiązanie do czarnego sportu.

Sara Workwear od prawie 30 lat produkuje wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. Obecnie jest jednym z liderów rynku krajowego, ale innowacyjna siła przedsiębiorstwa doskonale znana jest również poza granicą Polski. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem projektantów i technologów sprawia, że grudziądzka firma oferuje produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb klientów.

– W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Dbamy o ciągły rozwój ich kwalifikacji oraz umiejętności, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów – dodaje Adam Pieściński, dyrektor handlowy i jednocześnie członek Zarządu firmy Sara Workwear.

Siedziba naszego sponsora  znajduje się w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 105, gdzie zlokalizowany jest również sklep firmowy zaopatrzony w odzież, obuwie oraz akcesoria BHP.

*Producent odzieży roboczej
Sara Workwear / Sklep firmowy
ul. Chełmińska 105
www.saraworkwear.com
Polski producent odzieży roboczej

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content