Firma FOKUS dołącza do grona sponsorów GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma FOKUS dołącza do grona sponsorów GKM!

Miło nam poinformować o zawartej nowej umowie sponsorskiej. Do grona partnerów GKM S.A. dołączyła firma FOKUS, zajmująca się m.in, sprzedażą akcesoriów meblowych i handlem produktami drewnopochodnymi.

Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą akcesoriów meblowych i handlem hurtowym produktami drewnopochodnymi. Pięć lat później wystartował import sklejek z rynków wschodnich, w szczególności z Rosji. W tym samym okresie zapoczątkowana została sprzedaż detaliczna w województwie pomorskim, głównie w Trójmieście i na terenie Kaszub.

Firma posiada własną flotę samochodów ciężarowych, co sprawia, że towar dostarczany jest do klienta bardzo szybko. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu wszystkie oferowane produkty znajdują się w magazynie, co znacząco przyspiesza czas realizacji zamówienia. Dla naszego nowego sponsora klient jest najważniejszy, dlatego cały czas dokłada starań, aby oferowane produkty, usługi oraz obsługa klienta stały na najwyższym poziomie. Systematycznie powiększana jest oferta magazynowa dla zaspokojenia potrzeb rynku.

W marcu 2018 roku FOKUS został dystrybutorem marki EGGER, czołowej firmy pod względem jakości i wzornictwa, produkującej płyty melaminowane i blaty kuchenne. EGGER dysponuje produktami, które znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych (kuchnie, łazienki, salony i sypialnie), jak i w obiektach użyteczności publicznej (biura). Oprócz produktów przeznaczonych do wykańczania mebli i aranżacji wnętrz oferują także podłogi drewnopochodne (laminaty, podłogi korkowe i wyszukane okładziny) oraz produkty budowlane.

Partnerem firmy jest także REHAU Polska producent komponentów do produkcji mebli opartych na polimerach. Dostawca obrzeży, płyt akrylowych, systemów żaluzjowych oraz listew przyblatowych i cokołów – elementów niezbędnych w produkcji mebli. Opracowując swoje produkty mają za zadanie uzyskać optymalne połączenie jakości i estetyki, bez kompromisów w zakresie możliwości obróbki. Dzięki temu wizje stają się rzeczywistością. Pomysł. Projekt. Sukces. Decydując się na REHAU, wybierasz ponad 70 lat doświadczenia w zakresie wyposażenia wnętrz.

Oferta jest ciągle powiększana o nowe kolory i produkty. Salony sprzedaży znajdują się w Godętowie k. Lęborka, Koszalinie, Gdańsku, a także Rumii. Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content