ProFinans i Premium Leasing nowymi sponsorami klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ProFinans i Premium Leasing nowymi sponsorami klubu!

Siła synergii – Pro Finans oraz Premium Leasing to nowy team sponsorski, który zdecydował wspierać się nasz klub. Miło nam poinformować, że GKM S.A. zawarł kolejną umowę na sezon 2021. To połączenie nie tylko  dużego potencjału ekonomicznego dwóch firm z naszego województwa, ale przede wszystkim doświadczenia i zasobów osobowych.

ProFinans Sp. z o.o. to firma z branży finansowej, świadcząca usługi dla osób fizycznych i firm z zakresu windykacji i usług detektywistycznych. W ofercie znajduje się m.in. wywiad gospodarczy, sprawdzanie wiarygodności pracowników, ustalenia majątkowe, obserwację osób i mienia, a także ochronę przed nieuczciwą konkurencją. Prowadzi także sprawy rozwodowe – postępowanie spadkowe czy obserwację pod kątem uzależnień.

Firma mieści się w Toruniu przy ulicy Jana III Sobieskiego 22a/23. Szczegóły pod numerem telefonu 505 214 914 oraz na stronie internetowej TUTAJ!

Nowy sponsor  Premium Leasing Sp. z o.o. jest firmą z branży finansowej świadczącą usługi dla osób fizycznych i firm z zakresu finansowania zakupu środków trwałych w formie leasingu i kredytu. Zajmują się doradztwem, pomocą osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w rozwoju ich działalności. Dzięki temu zakup samochodu, maszyny budowlanej, czy też linii technologicznej jest proste. Aby zaoszczędzić czas doradcy pomagają  i wypełniają wszystkie niezbędne formularze, czy wnioski i pilnują terminów ich rozpatrzenia oraz rejestrują samochody.

Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 6/117. Biura można znaleźć także w Toruniu – ul. Olsztyńska 18 oraz ul. Jana III Sobieskiego 22a/23. Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można uzyskać pod numerem telefonu 570 778 888 na jego stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content