EKOBUD z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

EKOBUD z nową umową sponsorską!

Miło nam poinformować, że na przedłużenie umowy sponsorskiej zdecydowała się kolejna firma. Naszym partnerem w sezonie 2021 nadal będzie grudziądzkie przedsiębiorstwo EKOBUD!

Wieloletni partner GKM-u zajmuje się m.in. wykonawstwem robót inżynieryjnych i hydrotechnicznych, budownictwem mieszkaniowym, produkcją drobnych materiałów budowlanych, a także produkcją i sprzedażą styropianu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz nowoczesny sprzęt, pozwoliły przedsiębiorstwu stać się jednym z najlepszych producentów styropianu w Polsce.

W obiekcie przy ulicy Nad Torem 11 w Grudziądzu EKOBUD prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, instalacyjnych i sanitarnych renomowanych marek. Wyspecjalizowani sprzedawcy potrafią doradzić i wybrać odpowiedni towar, a także zadbać o atmosferę, dzięki której klient nie czuje się przypadkowy. Firma dysponuje także szerokim zapleczem transportowym i sprzętowym niezbędnym do profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań.

Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty firmy EKOBUD!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80