Młyny Szczepanki kolejny rok z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Młyny Szczepanki kolejny rok z GKM-em!

Na liście sponsorów na sezon 2021 witamy kolejnego ważnego partnera biznesowego. Miło nam poinformować, że nasz klub kolejny rok wspierać będzie firma Młyny Szczepanki!

Nasz sponsor to ponad 25 lat tradycji rodzinnego młynarstwa. W pracy z sukcesem łączą doświadczenie i tradycję młynarską z najnowocześniejszymi współczesnymi technologiami. Młyny Szczepanki to firma rodzinna założona w 1992 roku. w Szczepankach, miejscowości położonej ​​​na malowniczym pograniczu Pomorza i Kujaw. Swoją wiedzę, doświadczenie i inspirację czerpią z pasji ​​​​i wielopokoleniowej tradycji młynarskiej.

Obecnie zajmują się przetwarzaniem pszenicy i żyta w wysokogatunkowe mąki pszenne i żytnie w trzech nowoczesnych młynach o łącznej zdolności produkcyjnej 800 ton na dobę, co plasuje ich wśród największych producentów mąki w Polsce.

Mąki z młyna naszego sponsora cieszą się dużym uznaniem, zarówno wśród konsumentów, ​​​jak i odbiorców przemysłu spożywczego. Wysoka jakość produktu, dbałość o konsumenta oraz najwyższe standardy technologiczne i produkcyjne to nasze podstawowe wartości. Tylko dzięki wytrwałości i konsekwencji w realizacji wieloetapowych inwestycji oraz ciężkiej pracy zespołu wysoko wykwalifikowanej kadry osiągnęli dzisiejsze wielkości produkcji i dystrybucji.

Więcej informacji na temat naszego nowego partnera znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ! Zachęcamy także do odwiedzania profilu na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content