Mateusz Bartkowiak nowym zawodnikiem ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Mateusz Bartkowiak nowym zawodnikiem ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz!

Formacja juniorów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz wzmocniona! Do ekipy żółto-niebieskich na sezon 2021 dołączył dziś Mateusz Bartkowiak. 18-letni wychowanek gorzowskiej Stali trafił do Grudziądza w ramach rocznego wypożyczenia.

Nowy nabytek grudziądzkiego klubu będzie trzecim juniorem w kadrze żółto-niebieskich obok Denisa Zielińskiego i Kacpra Łobodzińskiego. Ponadto trener młodzieży GKM-u Robert Kościecha przygotowuje trzech adeptów do licencji „Ż”.

Dla Bartkowiaka sezon 2020 był bardzo pechowy. 14 lipca podczas zawodów Ligi Juniorów PGE Ekstraligi w Grudziądzu zanotował on makabryczny upadek, po którym musiał pauzować niemal do końca rozgrywek. Na tor wrócił jeszcze w październiku. Uznawany za duży talent nowy zawodnik ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC ma już ekstraligowe doświadczenie. W 2019 roku zaliczył 12 meczów w barwach swojego macierzystego klubu. Najlepszym występem w karierze było spotkanie z Get Well Toruń w Gorzowie, kiedy to Mateusz wywalczył 7 punktów i bonus w czterech startach.

– Witamy Mateusza Bartkowiaka w naszej drużynie. Długo walczyliśmy o to, aby go pozyskać i wzmocnić kadrę młodzieżowców. Na szczęście udało się i mamy nadzieję, że zaowocuje to dobrymi wynikami na torze. Wiemy, że zawodnik posiada spory  potencjał i będziemy chcieli to wykorzystać.  Moim zdaniem Mateusz potrzebuje jednego stabilnego sezonu bez kontuzji ze sporą ilością startów, aby pokazać umiejętności i pełnię swoich możliwości, na co mocno liczymy – mówi prezes klubu GKM S.A. Marcin Murawski.

Nowego zawodnikowi życzymy udanego sezonu, jak najlepszych wyników w naszych barwach i przede wszystkim bezkolizyjnej jazdy!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content