Zachowaj swoje miejsce na stadionie. Przedłuż karnet do 31 stycznia! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zachowaj swoje miejsce na stadionie. Przedłuż karnet do 31 stycznia!

Już tylko do 31 stycznia trwa pierwszy etap dystrybucji karnetów na sezon 2021. Do ostatniego dnia tego miesiąca jest możliwość przedłużyć ważność swojego karnetu z obecną „miejscówką”.

Karnety można nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl. Sprzedaż obsługuje firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek mogą zachować swoje miejsce na stadionie. Aby tego dokonać przy zakupie należy wpisać w polu „kod promocyjny”. 9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2020, znajdujący się pod kodem QR.

Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, a także Masterpass.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.

SPRAWDŹ SPECJALNĄ OFERTĘ! —> KARNETY DLA FIRM NAWET 12% TANIEJ!

Klub GKM S.A. zastrzega iż w związku z pandemią COVID-19 i możliwością wiążących się z nią obostrzeń, zakupione miejsca obowiązują jedynie w przypadku możliwości wpuszczenia na stadion kompletu kibiców. W przypadku limitów miejsc np. 25% czy 50 % zajętości stadionu, obowiązywały będą jedynie miejsca na strefach podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content