P.W. "Regis" zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

P.W. „Regis” zostaje z nami!

Do startu sezonu 2021 coraz bliżej, a nasz klub może liczyć na przedłużenie współpracy z kolejnymi partnerami biznesowymi. Miło nam poinformować, że GKM S.A. nadal wspierać będzie firma P.W. „Regis” Dariusz Górski.

Przedsiębiorstwo koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. W ofercie znajdują się kasy fiskalne, programy dla firm oraz technika biurowa. Dodatkowo, wysiłki naszego sponsora wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. P.W.”Regis” prowadzi badania i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać branżę i pomagać społeczeństwu. Wdraża także strategię, aby przyspieszyć rozwój poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy oraz organizacji. Firma stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Siedziba sponsora GKM S.A. znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Łyskowskiego 10. Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ! Dział obsługi klienta czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content