Ubezpieczenia - Anna Wolska nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ubezpieczenia – Anna Wolska nadal z GKM-em!

Kolejny partner biznesowy zdecydował się przedłużyć współpracę z naszym klubem na sezon 2021. W gronie sponsorów nadal obecna będzie firma Ubezpieczenia – Anna Wolska, współpracująca z grupą Aviva.

Anna Wolska to specjalista ds. ubezpieczeń, z międzynarodowym, 15-letnim doświadczeniem w branży. Swoją karierę rozpoczęła w Verviers, gdzie przez 5 lat pracowała w biurze brokera ubezpieczeniowego, Absolwentka Institut wallon de Formation en Alternance et des indépendants et Petites et Moyennes Entreprises. Od 10 lat dba o zabezpieczenie finansowe zdrowia i majątku klientów, współpracując z grupą ubezpieczeniowo – finansową Aviva. Wielokrotnie nagradzana za wyniki sprzedażowe i obsługę klienta.

W 2016 roku reprezentowała Polskę podczas Kongresu najlepszych doradców finansowych i agentów ubezpieczeniowych- Million Dollar Round Table w Vancouver. Od 2016 jest członkiem międzynarodowej organizacji biznesowej BNI, a od  2018 Roku działa w Rotary International. Dzięki swojej wiedzy i wysokiej dbałości o relacje z klientem, posiada w swoim portfolio blisko 700 klientów. We współpracy z zespołem księgowych i prawników opracowuje plany sukcesji w firmach i rodzinach. Specjalizuje się także w ubezpieczeniach na wypadek nowotworu i innych poważnych zachorowań oraz wspiera klientów przy wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content