Norbert Krakowiak: "Chcemy znów jeździć przy pełnych trybunach" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Norbert Krakowiak: „Chcemy znów jeździć przy pełnych trybunach”

PGE Ekstraliga i wszystkie kluby najlepszej żużlowej ligi świata włączyły się w akcję #SzczepimySię. Głównym jej założeniem jest promocja Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19. Nie inaczej jest w przypadku naszego klubu.

Wszyscy pragniemy powrócić do normalności. Stopniowe szczepienia z pewnością przyspieszą ten proces. Kampania #SzczepimySię ma na celu uświadamiać, informować i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki.

– Wszyscy mają już chyba dość obowiązujących restrykcji i obostrzeń. Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła nasze życie. Długo czekaliśmy na szczepionkę, która ma pomóc nam w unikaniu zakażenia COVID-19. Mam nadzieję, że cały proces odbędzie się sprawnie i jak najszybciej będziemy mogli powrócić do normalnego wykonywania naszych codziennych obowiązków i nie tylko – mówi Norbert Krakowiak, który dołączył do grudziądzkiej drużyny na sezon 2021.

Od 15 stycznia na stronie www.gov.pl/szczepimysie dostępny jest formularz zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. – Wierzymy w skuteczność naszego Narodowego Programu Szczepień. Przystąpienie do niego jest dobrowolne, jednak na pewno warto zapisać się już teraz na szczepienie, aby pomóc sobie i najbliższym. Na pewno im więcej osób się zaszczepi tym szybciej wróci ta normalność. Chcemy także w końcu móc znowu jeździć przy pełnych trybunach, aby móc wyjść ze znajomymi do kina czy restauracji. Oby te działania w tym pomogły i mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli normalnie funkcjonować – stwierdza Krakowiak.

Z szczepień w pierwszej kolejności korzystają m.in. medycy czy przedstawiciele władz państwowych. Już 25 stycznia rozpoczną się szczepienia najbardziej narażonych grup wiekowych – powyżej 70 roku życia. W kolejnych etapach okazję do szczepień otrzymają także pozostałe grupy wiekowe. Punkty szczepień można sprawdzić na stronie www.gov.pl/szczepimysie/punkty-szczepien.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content