Norbert Krakowiak: "Chcemy znów jeździć przy pełnych trybunach" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Norbert Krakowiak: „Chcemy znów jeździć przy pełnych trybunach”

PGE Ekstraliga i wszystkie kluby najlepszej żużlowej ligi świata włączyły się w akcję #SzczepimySię. Głównym jej założeniem jest promocja Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19. Nie inaczej jest w przypadku naszego klubu.

Wszyscy pragniemy powrócić do normalności. Stopniowe szczepienia z pewnością przyspieszą ten proces. Kampania #SzczepimySię ma na celu uświadamiać, informować i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki.

– Wszyscy mają już chyba dość obowiązujących restrykcji i obostrzeń. Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła nasze życie. Długo czekaliśmy na szczepionkę, która ma pomóc nam w unikaniu zakażenia COVID-19. Mam nadzieję, że cały proces odbędzie się sprawnie i jak najszybciej będziemy mogli powrócić do normalnego wykonywania naszych codziennych obowiązków i nie tylko – mówi Norbert Krakowiak, który dołączył do grudziądzkiej drużyny na sezon 2021.

Od 15 stycznia na stronie www.gov.pl/szczepimysie dostępny jest formularz zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. – Wierzymy w skuteczność naszego Narodowego Programu Szczepień. Przystąpienie do niego jest dobrowolne, jednak na pewno warto zapisać się już teraz na szczepienie, aby pomóc sobie i najbliższym. Na pewno im więcej osób się zaszczepi tym szybciej wróci ta normalność. Chcemy także w końcu móc znowu jeździć przy pełnych trybunach, aby móc wyjść ze znajomymi do kina czy restauracji. Oby te działania w tym pomogły i mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli normalnie funkcjonować – stwierdza Krakowiak.

Z szczepień w pierwszej kolejności korzystają m.in. medycy czy przedstawiciele władz państwowych. Już 25 stycznia rozpoczną się szczepienia najbardziej narażonych grup wiekowych – powyżej 70 roku życia. W kolejnych etapach okazję do szczepień otrzymają także pozostałe grupy wiekowe. Punkty szczepień można sprawdzić na stronie www.gov.pl/szczepimysie/punkty-szczepien.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content