DREWPŁYT kolejny rok z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DREWPŁYT kolejny rok z GKM-em!

Miło nam poinformować o kolejnym przedłużeniu współpracy ze sponsorem. W sezonie 2021 grudziądzki żużel nadal wspierać będzie firma DREWPŁYT.

Nasz partner specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej różnego rodzaju drewna oraz wyrobów drewnopochodnych. Jest to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem, w której ofercie znajdziecie najwyższej jakości asortyment, począwszy od listewek, kantówek, desek podbitkowych,podłogowych, tarasowych i elewacyjncych, sztachet, progów,drzwi, okien, tarcicy szorstkiej budowlanej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej suchej i struganej, poprzez wszelkiego rodzaju płyty-OSB, MFP, MDF, płyty wiórowe, lakierowane i HDF.

W ofercie firmy znajduje się również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa, konstrukcyjna i sklejka szalunkowa. W sprzedaży dostępne są eko opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet. Firma specjalizuje się również w sprzedaży impregnatów, olejów i wkrętów czyli wszystko co z drewna i do drewna. Jest dystrybutorem marki GRILLPAL, produkującej i sprzedającej wędzarnie i wszystko związane z wędzeniem i grillowaniem – www.grillpal.pl.

Siedziba firmy DREWPŁYT znajduje się przy ul. Mieszka I 7 w Grudziądzu. Więcej informacji o firmie dostępnych na stronie internetowej TUTAJ, jak również na profilu Facebookowym TUTAJ! Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content