GKM S.A. i Carrefour wspólnie dla potrzebujących na Święta Bożego Narodzenia! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GKM S.A. i Carrefour wspólnie dla potrzebujących na Święta Bożego Narodzenia!

#GKMpomaga! Wspólnie z naszym wieloletnim partnerem – grudziądzkim Carrefour – po raz kolejny wspomogliśmy potrzebujące osoby przed Świętami Bożego Narodzenia. Podczas zgrupowania drużyny MRGARDEN GKM w Grudziądzu nasi zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym udali się na zakupy, aby nabyć najpotrzebniejsze rzeczy dla podopiecznych Stowarzyszenia “Szmaragdowe Serce”.

Żółto-niebiescy zaopatrzyli pięć pełnych koszów, w których znalazły się m.in. artykuły spożywcze, słodycze, czy też kosmetyki. Nazajutrz reprezentanci grudziądzkiego zespołu ruszyli w pięć miejsc na terenie miasta, do których dostarczono zakupione produkty.

Jednocześnie nasz klub wsparł akcję dla chorej na Zespół Retta 6-letniej Lenki. Celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy na leczenie, a aby pomóc wystarczy wrzucić nakrętki plastikowe do specjalnej przygotowanej tuby w supermarkecie Carrefour, znajdującej się przed punktem obsługi klienta. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do akcji!

Naszym zawodnikom tradycyjnie towarzyszyła kamera GKMtv.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
128
221
320
420
519
619
710
82

Ostatnie Wpisy

MAT-BUD nadal z GKM-em!
18 stycznia 2021
Szkoły PASCAL z nową umową sponsorską!
15 stycznia 2021
DREWPŁYT kolejny rok z GKM-em!
14 stycznia 2021
Grupa Fachowiec zostaje z nami!
12 stycznia 2021
“Trenuj z GKM”: Norbert Krakowiak, Krzysztof Kasprzak
11 stycznia 2021