Firma Gołębiewski nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma Gołębiewski nadal z GKM-em!

Miło nam poinformować, że nasz klub przedłużył kolejną umowę sponsorską. W sezonie 2021 nadal wspierać nas będzie grudziądzka firma Gołębiewski!

Przedsiębiorstwo to powstało w 2009 roku. Jest to grudziądzki producent wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych rolet okiennych, przemysłowych i garażowych bram segmentowych, bram rolowanych oraz moskitier. Dynamiczny rozwój, zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły na wdrożenie oraz uruchomienie produkcji stolarki aluminiowej.

Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, magazynami oraz produkcją wyrobu gotowego. Właściciele przedsiębiorstwa dążąc do ciągłego rozwoju zdecydowali się na rozpoczęcie działalności związanej z budową apartamentów mieszkalnych. Budowy w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne, współpracując z wiodącymi pracowniami oraz projektantami. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Celem firmy Gołębiewski jest szeroko pojęty rozwój oraz maksymalna satysfakcja klientów.

Nowym pomysłem inwestorskim firmy są Apartamenty Gołębiewski. Inwestycja deweloperska znajduję się Świerkocinie koło Grudziądza. Lokalizacja nie tylko bardzo dobra ze względu bliskości lasów i terenów zielonych wokół, ale również bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość do centrum Grudziądza – tylko 5 kilometrów.

Więcej informacji i szczegóły na temat bogatej oferty można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80