Kup karnet na mecze MRGARDEN GKM w sezonie 2021! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kup karnet na mecze MRGARDEN GKM w sezonie 2021!

18 grudnia o godzinie 12:00 rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze MRGARDEN GKM w sezonie 2021. Nasz klub zdecydował się na nowe, obniżone ceny całorocznych wejściówek względem poprzedniego sezonu. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 stycznia.

Karnety można nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl. Sprzedaż obsługuje firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek mogą zachować swoje miejsce na stadionie. Aby tego dokonać przy zakupie należy wpisać w polu „kod promocyjny”. 9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2020, znajdujący się pod kodem QR.

Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, a także Masterpass.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem). Karnety dla I grupy inwalidzkiej w cenie 30 złotych. Wnioski należy składać internetowo pod adresem e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl.

SPRAWDŹ SPECJALNĄ OFERTĘ! —> KARNETY DLA FIRM NAWET 12% TANIEJ!

Klub GKM S.A. zastrzega iż w związku z pandemią COVID-19 i możliwością wiążących się z nią obostrzeń, zakupione miejsca obowiązują jedynie w przypadku możliwości wpuszczenia na stadion kompletu kibiców. W przypadku limitów miejsc np. 25% czy 50 % zajętości stadionu, obowiązywały będą jedynie miejsca na strefach podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content