Project ZAZA kolejny rok z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Project ZAZA kolejny rok z GKM-em!

Kolejne przedsiębiorstwa decydują się na przedłużenie współpracy z GKM S.A. Miło nam poinformować, że w żółto-niebieskiej rodzinie sponsorów naszego klubu, pozostaje i będzie nas wspierać w sezonie 2021 firma Project ZAZA, która działa na terenie Grudziądza, Kwidzyna i okolic!

Nasz sponsor oferuje profesjonalną aranżację wnętrz oraz meble pod wymiar. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia, a także całe mieszkania i domy. Szef Project ZAZA prowadzi również​ Salon Łazienek BLU​ w Grudziądzu. Partner GKM-u oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru osprzętu sanitarnego, kuchennego i oświetlenia. W ofercie znajduje się także projektowanie mieszkań i domów wraz z wykończeniem pod klucz.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Focha 15, a Salon Łazienkowy BLU przy ul. Chełmińskiej 114A. Więcej informacji znajdziecie​ TUTAJ!​ Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content