Project ZAZA kolejny rok z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Project ZAZA kolejny rok z GKM-em!

Kolejne przedsiębiorstwa decydują się na przedłużenie współpracy z GKM S.A. Miło nam poinformować, że w żółto-niebieskiej rodzinie sponsorów naszego klubu, pozostaje i będzie nas wspierać w sezonie 2021 firma Project ZAZA, która działa na terenie Grudziądza, Kwidzyna i okolic!

Nasz sponsor oferuje profesjonalną aranżację wnętrz oraz meble pod wymiar. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia, a także całe mieszkania i domy. Szef Project ZAZA prowadzi również​ Salon Łazienek BLU​ w Grudziądzu. Partner GKM-u oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru osprzętu sanitarnego, kuchennego i oświetlenia. W ofercie znajduje się także projektowanie mieszkań i domów wraz z wykończeniem pod klucz.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Focha 15, a Salon Łazienkowy BLU przy ul. Chełmińskiej 114A. Więcej informacji znajdziecie​ TUTAJ!​ Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content