Roman Lakhbaum kolejny rok w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Roman Lakhbaum kolejny rok w MRGARDEN GKM!

Roman Lakhbaum szóstym seniorem w kadrze MRGARDEN GKM na sezon 2021. Rosjanin parafował nową umowę na kolejny rok startów w grudziądzkim klubie. W drużynie żółto-niebieskich będzie mógł pełnić funkcję zawodnika do 24 lat.

W minionych rozgrywkach Rosjanin kilka razy pojawił się w ligowych spotkaniach MRGARDEN GKM. Najlepszy wynik osiągnął w wyjazdowym pojedynku z PGG ROW Rybnik, kiedy to wywalczył 4 punkty i bonus w czterech wyścigach. Ponadto startował jako „gość” na torach 2. Ligi Żużlowej w barwach RzTŻ Rzeszów.

22-letni Lakhbaum, który jeszcze przed sezonem 2018 związał się z naszym klubem 5-letnim kontraktem, stanie przed dużą szansą wywalczenia sobie miejsca w podstawowym zestawieniu podopiecznych trenera Janusza Ślączki. W regulaminie na sezon 2021 umieszczono zapis o konieczności posiadania w składzie meczowym pod numerami 1-5 i 9-13 co najmniej jednego zawodnika U-24. Dodatkowo pod numerem 8 i 16 jak dotychczas mogą być wpisani zawodnicy do 23 roku życia.

W listopadowym okresie transferowym z grudziądzkim klubem oprócz Lakhbauma związało się już wcześniej pięciu seniorów: Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak oraz Norbert Krakowiak.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content