Schumacher Packaging nowym sponsorem grudziądzkiego żużla! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Schumacher Packaging nowym sponsorem grudziądzkiego żużla!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów GKM S.A. dołączyło kolejne duże przedsiębiorstwo. Grupa Schumacher Packaging jest ekspertem w zakresie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej i litej. Firma wspierać będzie szkolenie młodzieży oraz juniorów grudziądzkiego klubu.

Od wielu lat to zarządzane przez właścicieli przedsiębiorstwo, zalicza się do liderów w swojej branży pod względem produktywności oraz technologii. Kompleksowa paleta produktów, odpowiadająca wymaganiom wielu różnych branż, sięga od opakowań transportowych, opakowań do składania automatycznego i sprzedażowych, po pudełka składane, tace, opakowania do prezentów i displaye. Poza tym Schumacher Packaging projektuje oraz produkuje indywidualnie dla klientów, gotowe opakowania i jako dostawca gwarantujący pełną obsługę, posiada w ofercie bogatą paletę usług dla wszystkich stopni łańcucha dostaw.

Na polskim rynku Schumacher Packaging istnieje od 1999 roku, a zakłady położone są we Wrocławiu, Bydgoszczy, Grudziądzu i Myszkowie. Zakłady te specjalizują się w produkcji opakowań i tektury falistej oraz druku fleksograficznym. Grudziądzki oddział naszego partnera znajduje się przy ulicy Parkowej 56. Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, jak również na profilu Facebookowym TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content