Przemysław Pawlicki zostaje z nami na sezon 2021! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przemysław Pawlicki zostaje z nami na sezon 2021!

Pierwszy krajowy senior MRGARDEN GKM uzgodnił warunki nowego kontraktu na sezon 2021! Miło nam poinformować, że działacze klubu doszli do porozumienia z Przemysławem Pawlickim.

Miniony sezon był najsłabszym w seniorskiej karierze jeśli chodzi o wyniki indywidualne wychowanka Unii Leszno. Zmagał się on się ze swoimi problemami i nie mógł znaleźć optymalnej formy. Pomimo to, zarówno działacze żółto-niebieskich, jak i sam zawodnik nadal zamierzają współpracować, czego dowodem jest zawarte porozumienie.

– W GKM-ie czuję się bardzo dobrze. Ten sezon był dla mnie nieudany, nie będę tego ukrywał. Trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć i iść do przodu. Teraz korzystam ze startów w Szwecji żeby zaliczyć jeszcze trochę jazdy. Rozmowy w Grudziądzu nigdy nie były bardzo trudne, z prezesami szybko doszliśmy do porozumienia, podobnie jak w poprzednich latach – skomentował swoją decyzję Przemysław Pawlicki.

„Shamek” nie ukrywa, że pomimo słabego sezonu miał kilka ofert z ekstraligowych klubów, które szukały wzmocnienia krajowej formacji. Szybkie ustalenie warunków kontraktu ma pomóc Przemkowi w spokojnym przygotowaniu do sezonu 2021 i odbudowaniu swojej dyspozycji w żółto-niebieskich barwach. – Nie ukrywam, że byłem w kontakcie z kilkoma klubami i rozważałem różne opcje, ale wiedziałem, że dopóki nie spotkam się z władzami GKM-u to decyzji wcześniej nie podejmę. Tak jak wspomniałem, w Grudziądzu czuję się bardzo dobrze. Wiem, że ten sezon był jaki był, ale trzeba iść do przodu i przygotować się jak najlepiej do przyszłego sezonu, aby taki rok już się nie powtórzył.

Dla 29-letniego zawodnika będzie to już czwarty rok w Grudziądzu. Pawlicki nie ukrywa, że nie było mu łatwo po słabych występach w sezonie 2020, ale już skupia się na tym, aby przyszły rok był o wiele lepszy w jego wykonaniu. – Każdego dnia uczymy się czegoś nowego i wyciągamy wnioski na bieżąco. Ten rok był w ogóle intensywny. Czasami było bardzo ciężko, po takich słabych występach ciężko pomyśleć o tym co nie gra, więc trzeba było się trochę cofnąć i wracać do tego co wcześniej pasowało. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się trafić z czymś takim z czego będę zadowolony i wejdę w przyszły sezon z większą pewnością tego co mam pod „czterema literami”. Każda zima to dla mnie nauka i w trakcie okresu przygotowawczego wyciągam bardzo dużo wniosków, aby kolejny rok był dla mnie lepszy i aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu.

Miniony sezon to także rozczarowanie dla kibiców i działaczy wynikiem całego zespołu, który miał walczyć o play-off, a zajął dopiero siódme miejsce w PGE Ekstralidze. – Odkąd trafiłem do GKM-u to wiem, że cele drużyny były takie, żeby awansować do tych play-off, co nie udało nam się przez ostatnie kilka lat. Na pewno drużyna będzie nadal się starać, aby ten sezon nie kończył się tak szybko i żebyśmy to my jeździli do połowy października, a nie tak jak teraz kończyli na początku września. Podczas rozmów z działaczami rozmawialiśmy o wizji zespołu i mam nadzieję, że jeśli plany się zrealizują i jeśli rozmowy z zawodnikami potoczą się dobrze to będziemy mieli na pewno dobry zespół, aby dalej walczyć o to, czego nam się nie udało zrobić w ostatnich sezonach – stwierdził Przemek.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content