Liga Juniorów: Piąte miejsce w Zielonej Górze - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Liga Juniorów: Piąte miejsce w Zielonej Górze

Na piątej pozycji ex aequo z Motorem Lublin zostali sklasyfikowani młodzieżowcy MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich zdobył Kacper Łobodziński. 16-latek dorzucił do dorobku drużyny 7 “oczek”. Zawody wygrali młodzieżowcy z Częstochowy.

Do Zielonej Góry wybrali się także Denis Zieliński i Damian Lotarski. Obaj dorzucili po 4 punkty, jednak pierwszy z nich na torze pojawił się tylko 3 razy.

Wyniki:

I. Eltrox Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
7. Jakub Miśkowiak – 11 (3,2,3,3)
8. Mateusz Świdnicki – 8 (2,3,2,1)
9. Bartłomiej Kowalski – 5 (1,0,3,1)

II. Moje Bermudy Stal Gorzów – 22 pkt.

13. Wiktor Jasiński – 7 (3,2,2)
14. Kamil Nowacki – 11 (2,2,3,1,3)
15. Kamil Pytlewski – 4 (1,2,1,0)

III. RM Solar Falubaz Zielona Góra – 18 pkt.

10. Mateusz Tonder – 12 (t,3,3,3,3)
11. Damian Pawliczak – 6 (1,w,2,2,1)
12. Nile Tufft – 0 (w,ns,ns)

IV. Fogo Unia Leszno – 17 pkt.

1. Kacper Pludra – 4 (2,1,1,w)
2. Krzysztof Sadurski – 1 (1,0,0)
3. Damian Ratajczak – 12 (3,2,3,2,2)

V-VI. Motor Lublin – 15 pkt.

4. Wiktor Trofimow – 12 (3,3,3,3)
5. Jan Rachubik – 3 (0,0,1,1,1)
6. Jakub Szpytma – 0 (0,-,0,0)

V-VI. MrGarden GKM Grudziądz – 15 pkt.
16. Kacper Łobodziński – 7 (1,1,1,2,2)
17. Denis Zieliński – 4 (0,2,2)
18. Damian Lotarski – 4 (1,d,3,d)

VII. Betard Sparta Wrocław – 14 pkt.
19. Michał Curzytek – 10 (2,3,2,3)
20. Bartosz Curzytek – 2 (0,0,0,2)
21. Mateusz Panicz – 2 (0,1,1,0)

Bieg po biegu:

1. Trofimow, Pludra, Sadurski, Rachubik
2. Miśkowiak, Świdnicki, Pawliczak, Tufft (w/u) (Tonder – t)
3. Jasiński, Nowacki, Łobodziński, Zieliński
4. Ratajczak, M. Curzytek, Pludra, B. Curzytek
5. Trofimow, Miśkowiak, Kowalski, Szpytma
6. Tonder, Nowacki, Pytlewski, Pawliczak (w/u)
7. M. Curzytek, Zieliński, Lotarski, Panicz
8. Świdnicki, Ratajczak, Pludra, Kowalski
9. Trofimow, Pawliczak, Rachubik
10. Nowacki, Pytlewski, Panicz, B. Curzytek
11. Ratajczak, Zieliński, Łobodziński, Sadurski
12. Trofimow, Jasiński, Nowacki, Rachubik
13. Kowalski, Świdnicki, Łobodziński, Lotarski (d)
14. Tonder, Pawliczak, Panicz, B. Curzytek
15. Nowacki, Ratajczak, Pytlewski, Sadurski
16. Lotarski, Łobodziński, Rachubik, Szpytma
17. Miśkowiak, M. Curzytek, Kowalski, Panicz
18. Tonder, Ratajczak, Pawliczak, Pludra (w/u)
19. M. Curzytek, B. Curzytek, Rachubik, Szpytma
20. Miśkowiak, Jasiński, Świdnicki, Pytlewski
21. Tonder, Łobodziński, Lotarski (d)