Nice Cup: Ansviesulis wygrywa w Grudziądzu, Łobodziński w finale - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Cup: Ansviesulis wygrywa w Grudziądzu, Łobodziński w finale

W poniedziałek młodzi zawodnicy odwiedzili Hallera 4, gdzie rozegrano V rundę cyklu Nice Cup. Najlepszy okazał się Łotysz Ricards Ansviesulis. Reprezentant Lokomotivu Daugavpils w biegu finałowym pokonał Jakuba Krawczyka z Ostrovii Ostrów Wlkp i Nile Tuffta – zawodnika Falubazu Zielona Góra. Czwarty do mety dotarł najlepszy z gospodarzy tego dnia – Kacper Łobodziński.

W turnieju wzięli udział także Damian Lotarski i Denis Zieliński. Damian wywalczył 9 “oczek”, co dało mu trzecie miejsce w rywalizacji grupy 2. Piąty był Denis, który zakończył zawody z dorobkiem 6 punktów.

Wyniki:

Grupa 1:
1. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) – 10 (3,2,2,3) + 4 miejsce w finale
2. Nile Tufft (Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,3,0,3) + 3 miejsce w finale
3. Sebastian Szostak (Ostrovia Ostrów Wlkp) – 8 (2,3,3,0)
4. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra) – 8 (1,3,3,1)
5. Damian Ratajczak (Unia Leszno) – 8 (3,1,1,3)
6. Piotr Gryszpiński (Wybrzeże Gdańsk) – 8 (2,1,3,2)
7. Krzysztof Lewandowski (KS Toruń) – 6 (0,2,2,2)
8. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 5 (0,1,2,2)
9. Jakub Osyczka (Falubaz Zielona Góra) – 4 (1,2,0,1)
10. Wiktor Przyjemski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (2,0,1,0)
11. Jakub Szpytma (Motor Lublin) – 2 (1,0,w,1)
12. Jakub Janik (KS Toruń) – 0 (t,w,-,-)

Grupa 2:
1. Ricards Ansviesulis (Lokomotiv Daugavpils) – 11 (2,3,3,3) + 1 miejsce w finale
2. Jakub Krawczyk (Ostrovia Ostrów Wlkp) – 11 (3,3,3,2) + 2 miejsce w finale
3. Damian Lotarski (GKM Grudziądz) – 9 (2,2,2,3)
4. Nikodem Bartoch (Polonia Bydgoszcz) – 8 (1,2,3,2)
5. Denis Zieliński (GKM Grudziądz) – 6 (2,3,0,1)
6. Kacper Grzelak (Ostrovia Ostrów Wlkp) – 6 (3,2,1,d)
7. Alan Szczotka (Wybrzeże Gdańsk) – 6 (3,w,2,1)
8. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź) – 6 (1,1,2,2)
9. Jakub Poczta (Ostrovia Ostrów Wlkp) – 5 (w,1,1,3)
10. Aleksejs Pilacs (Lokomotiv Daugavpils) – 3 (1,0,1,1)
11. Jan Rachubik (Motor Lublin) – 0 (0,w,-,-)

Bieg po biegu:
1. Łobodziński, Szostak, Ragus, Lewandowski
2. Tufft, Gryszpiński, Osyczka, Janik (t)
3. Ratajczak, Przyjemski, Szpytma, Dul
4. Szczotka, Lotarski, Bartoch
5. Krawczyk, Ansviesulis, Pilacs, Rachubik
6. Grzelak, Zieliński, Grygolec, Poczta (w/u)
7. Szostak, Osyczka, Dul, Janik (w/u)
8. Tufft, Łobodziński, Ratajczak, Przyjemski
9. Ragus, Lewandowski, Gryszpiński, Szpytma
10. Ansviesulis, Bartoch, Poczta, Rachubik (w/u)
11. Zieliński, Lotarski, Grygolec, Pilacs
12. Krawczyk, Grzelak, Szczotka (w/su)
13. Szostak, Lewandowski, Ratajczak, Tufft
14. Ragus, Łobodziński, Szpytma (w/2min)
15. Gryszpiński, Dul, Przyjemski, Osyczka
16. Bartoch, Szczotka, Pilacs, Zieliński
17. Ansviesulis, Lotarski, Grzelak
18. Krawczyk, Grygolec, Poczta
19. Ratajczak, Gryszpiński, Szpytma
20. Łobodziński, Lewandowski, Osyczka, Przyjemski
21. Tufft, Dul, Ragus, Szostak
22. Ansviesulis, Krawczyk, Zieliński, Grzelak (d)
23. Lotarski, Grygolec, Szczotka
24. Poczta, Bartoch, Pilacs

Finał:
25. Ansviesulis, Krawczyk, Tufft, Łobodziński