PUM Grudziądz sponsorem meczu z Wrocławiem - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PUM Grudziądz sponsorem meczu z Wrocławiem

Już dziś ostatni ligowy mecz MRGARDEN GKM w tym sezonie. Rywalem żółto-niebieskich na Hallera 4 będzie wciąż licząca się w walce o play-off drużyna BETARD Sparty Wrocław. Sponsorem tego spotkania jest Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Grudziądz.

PUM Sp. z o.o. w Grudziądzu oferuje kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości, prac remontowych oraz budowlanych na terenie miasta Grudziądz i okolic. W zakres usług firmy wchodzi: wywóz odpadów, toalety przenośne, usługi transportowe, oczyszczanie dróg, parkingów, posesji, usługi sprzętowe, remonty i budowy, roboty drogowe, sklep motoryzacyjny oraz odbiór odpadów z gastronomii.

Nasz sponsor zapewnia rzetelną realizację usług oraz wysokiej klasy materiały eksploatacyjne, niezbędne do prawidłowej realizacji powierzonych zadań. Wszystkie usługi utrzymania czystości oferowane przez PUM są z racji bogatej oferty komplementarne, co oznacza że wzajemnie się uzupełniają.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ul. Cegielnianej 4. Firma jest do dyspozycji swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 56 45 04 300 lub e-mail: pum@pum.pl.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content