Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem

Już we wtorek w zaległym meczu PGE Ekstraligi rywalem żółto-niebieskich na Hallera 4 będzie wciąż licząca się w walce o play-off drużyna Motoru Lublin. Sponsorem tego spotkania jest grudziądzka firma Salon Łazienek BLU!

Nasz sponsor oferuje materiały wykończeniowe wielu wiodących firm polskich, jak i zagranicznych. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje łazienki, kuchnie i inne pomieszczenia, a także całe mieszkania i domy. Salon BLU Grudziądz oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru osprzętu sanitarnego i kuchennego.

– Najważniejszy w codziennej pracy jest klient, a co za tym idzie dobranie asortymentu według jego oczekiwań i potrzeb . Z pewnością jednym z przyjemniejszych momentów jest ten, w którym nowy klient odwiedza nas z polecenia naszych poprzednich klientów. To daje nam największą satysfakcję i motywację do dalszych działań – mówią przedstawiciele partnera naszego klubu.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 114A. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ! Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!
Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80