Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem

Już we wtorek w zaległym meczu PGE Ekstraligi rywalem żółto-niebieskich na Hallera 4 będzie wciąż licząca się w walce o play-off drużyna Motoru Lublin. Sponsorem tego spotkania jest grudziądzka firma Salon Łazienek BLU!

Nasz sponsor oferuje materiały wykończeniowe wielu wiodących firm polskich, jak i zagranicznych. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje łazienki, kuchnie i inne pomieszczenia, a także całe mieszkania i domy. Salon BLU Grudziądz oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru osprzętu sanitarnego i kuchennego.

– Najważniejszy w codziennej pracy jest klient, a co za tym idzie dobranie asortymentu według jego oczekiwań i potrzeb . Z pewnością jednym z przyjemniejszych momentów jest ten, w którym nowy klient odwiedza nas z polecenia naszych poprzednich klientów. To daje nam największą satysfakcję i motywację do dalszych działań – mówią przedstawiciele partnera naszego klubu.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 114A. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ! Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!
PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content