Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Salon Łazienek BLU sponsorem meczu z Lublinem!

Już w piątek ostatni mecz MRGARDEN GKM w tym sezonie. Rywalem żółto-niebieskich na Hallera 4 będzie wciąż licząca się w walce o play-off drużyna Motoru Lublin. Miło nam poinformować, że sponsorem tego spotkania jest grudziądzka firma Salon Łazienek BLU!

Nasz sponsor oferuje materiały wykończeniowe wielu wiodących firm polskich, jak i zagranicznych. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje łazienki, kuchnie i inne pomieszczenia, a także całe mieszkania i domy. Salon BLU Grudziądz oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru osprzętu sanitarnego i kuchennego.

– Najważniejszy w codziennej pracy jest klient, a co za tym idzie dobranie asortymentu według jego oczekiwań i potrzeb . Z pewnością jednym z przyjemniejszych momentów jest ten, w którym nowy klient odwiedza nas z polecenia naszych poprzednich klientów. To daje nam największą satysfakcję i motywację do dalszych działań – mówią przedstawiciele partnera naszego klubu.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 114A. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ! Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!
PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content