DMPJ: Juniorzy MRGARDEN GKM najlepsi w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Juniorzy MRGARDEN GKM najlepsi w Bydgoszczy

Drużyny MRGARDEN GKM i Abramczyk Polonii Bydgoszcz ex aequo zajęły pierwsze miejsce w III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Roberta Kościechy wywalczyli 35 punktów i zbliżyli się w kierunku turnieju finałowego, do którego przepustkę uzyska najlepsza drużyna grupy D. Przed ostatnią rundą w Gdańsku żółto-niebiescy są liderami.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole okazał się dziś Marcin Turowski, zdobywca 10 punktów. Po 9 „oczek” na swoim koncie zapisali Damian Lotarski i Denis Zieliński, z kolei 7 dorzucił Kacper Łobodziński.

Wyniki:

I-II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 35 pkt
5. Damian Lotarski – 9 (3,3,2,1,0)
6. Kacper Łobodziński – 7 (1,1,1,1,3)
7. Denis Zieliński – 9 (3,0,3,0,3)
8. Marcin Turowski – 10 (2,3,1,3,1)

I-II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 35 pkt
1. Mateusz Błażykowski – 1 (w,0,-,-,1)
2. Wiktor Przyjemski – 10 (1,3,3,2,1)
3. Nikodem Bartoch – 12 (3,2,2,2,3)
4. Tomasz Orwat – 12 (2,3,2,3,2)
17. Mateusz Jagła – 0 (0,0)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 26 pkt
13. Karol Żupiński – 12 (2,2,3,2,3)
14. Alan Szczotka – 9 (1,2,1,3,2)
15. Piotr Gryszpiński – 4 (w,0,2,2,0)
16. Amadeusz Szulist – 1 (1,0,0,0,0)

IV. KS Toruń – 24 pkt
9. Igor Kopeć-Sobczyński – 8 (3,2,d,3,0)
10. Kamil Marciniec – 5 (2,1,0,0,2)
11. Aleks Rydlewski – 5 (0,1,1,1,2)
12. Krzysztof Lewandowski – 6 (0,1,3,1,1)

Bieg po biegu:
1. (65,12) Lotarski, Orwat, Szczotka, Lewandowski – (2:3:0:1)
2. (65,14) Bartoch, Żupiński, Łobodziński, Rydlewski – (5:4:0:3)
3. (65,50) Kopeć-Sobczyński, Turowski, Przyjemski, Gryszpiński (w) – (6:6:3:3)
4. (65,63) Zieliński, Marciniec, Szulist, Błażykowski (w) – (6:9:5:4)
5. (64,89) Orwat, Kopeć-Sobczyński, Łobodziński, Szulist – (9:10:7:4)
6. (65,91) Lotarski, Bartoch, Marciniec, Gryszpiński – (11:13:8:4)
7. (63,78) Przyjemski, Żupiński, Lewandowski, Zieliński – (14:13:9:6)
8. (65,19) Turowski, Szczotka, Rydlewski, Błażykowski – (14:16:10:8)
9. (65,56) Żupiński, Orwat, Turowski, Marciniec – (16:17:10:11)
10. (65,75) Zieliński, Bartoch, Szczotka, Kopeć-Sobczyński (d) – (18:20:10:12)
11. (65,50) Przyjemski, Lotarski, Rydlewski, Szulist – (21:22:11:12)
12. (65,16) Lewandowski, Gryszpiński, Łobodziński, Jagła – (21:23:14:14)
13. (66,78) Turowski, Bartoch, Lewandowski, Szulist – (23:26:15:14)
14. (65,60) Orwat, Gryszpiński, Rydlewski, Zieliński – (26:26:16:16)
15. (65,70) Szczotka, Przyjemski, Łobodziński, Marciniec – (28:27:16:19)
16. (65,67) Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Lotarski, Jagła – (28:28:19:21)
17. (66,72) Łobodziński, Rydlewski, Błażykowski, Szulist – (29:31:21:21)
18. (65,12) Zieliński, Marciniec, Przyjemski, Gryszpiński – (30:34:23:21)
19. (–,–) Bartoch, Szczotka, Lewandowski, Lotarski – (33:34:24:23)
20. (65,43) Żupiński, Orwat, Turowski, Kopeć-Sobczyński – (35:35:24:26)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80