DMPJ: Juniorzy MRGARDEN GKM najlepsi w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Juniorzy MRGARDEN GKM najlepsi w Bydgoszczy

Drużyny MRGARDEN GKM i Abramczyk Polonii Bydgoszcz ex aequo zajęły pierwsze miejsce w III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Roberta Kościechy wywalczyli 35 punktów i zbliżyli się w kierunku turnieju finałowego, do którego przepustkę uzyska najlepsza drużyna grupy D. Przed ostatnią rundą w Gdańsku żółto-niebiescy są liderami.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole okazał się dziś Marcin Turowski, zdobywca 10 punktów. Po 9 „oczek” na swoim koncie zapisali Damian Lotarski i Denis Zieliński, z kolei 7 dorzucił Kacper Łobodziński.

Wyniki:

I-II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 35 pkt
5. Damian Lotarski – 9 (3,3,2,1,0)
6. Kacper Łobodziński – 7 (1,1,1,1,3)
7. Denis Zieliński – 9 (3,0,3,0,3)
8. Marcin Turowski – 10 (2,3,1,3,1)

I-II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 35 pkt
1. Mateusz Błażykowski – 1 (w,0,-,-,1)
2. Wiktor Przyjemski – 10 (1,3,3,2,1)
3. Nikodem Bartoch – 12 (3,2,2,2,3)
4. Tomasz Orwat – 12 (2,3,2,3,2)
17. Mateusz Jagła – 0 (0,0)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 26 pkt
13. Karol Żupiński – 12 (2,2,3,2,3)
14. Alan Szczotka – 9 (1,2,1,3,2)
15. Piotr Gryszpiński – 4 (w,0,2,2,0)
16. Amadeusz Szulist – 1 (1,0,0,0,0)

IV. KS Toruń – 24 pkt
9. Igor Kopeć-Sobczyński – 8 (3,2,d,3,0)
10. Kamil Marciniec – 5 (2,1,0,0,2)
11. Aleks Rydlewski – 5 (0,1,1,1,2)
12. Krzysztof Lewandowski – 6 (0,1,3,1,1)

Bieg po biegu:
1. (65,12) Lotarski, Orwat, Szczotka, Lewandowski – (2:3:0:1)
2. (65,14) Bartoch, Żupiński, Łobodziński, Rydlewski – (5:4:0:3)
3. (65,50) Kopeć-Sobczyński, Turowski, Przyjemski, Gryszpiński (w) – (6:6:3:3)
4. (65,63) Zieliński, Marciniec, Szulist, Błażykowski (w) – (6:9:5:4)
5. (64,89) Orwat, Kopeć-Sobczyński, Łobodziński, Szulist – (9:10:7:4)
6. (65,91) Lotarski, Bartoch, Marciniec, Gryszpiński – (11:13:8:4)
7. (63,78) Przyjemski, Żupiński, Lewandowski, Zieliński – (14:13:9:6)
8. (65,19) Turowski, Szczotka, Rydlewski, Błażykowski – (14:16:10:8)
9. (65,56) Żupiński, Orwat, Turowski, Marciniec – (16:17:10:11)
10. (65,75) Zieliński, Bartoch, Szczotka, Kopeć-Sobczyński (d) – (18:20:10:12)
11. (65,50) Przyjemski, Lotarski, Rydlewski, Szulist – (21:22:11:12)
12. (65,16) Lewandowski, Gryszpiński, Łobodziński, Jagła – (21:23:14:14)
13. (66,78) Turowski, Bartoch, Lewandowski, Szulist – (23:26:15:14)
14. (65,60) Orwat, Gryszpiński, Rydlewski, Zieliński – (26:26:16:16)
15. (65,70) Szczotka, Przyjemski, Łobodziński, Marciniec – (28:27:16:19)
16. (65,67) Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Lotarski, Jagła – (28:28:19:21)
17. (66,72) Łobodziński, Rydlewski, Błażykowski, Szulist – (29:31:21:21)
18. (65,12) Zieliński, Marciniec, Przyjemski, Gryszpiński – (30:34:23:21)
19. (–,–) Bartoch, Szczotka, Lewandowski, Lotarski – (33:34:24:23)
20. (65,43) Żupiński, Orwat, Turowski, Kopeć-Sobczyński – (35:35:24:26)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content