Rozpocznij rok szkolny z Regisem i GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Rozpocznij rok szkolny z Regisem i GKM!

Wakacje już za nami, czas zacząć myśleć o nowym roku szkolnym. Już jutro pierwszy dzwonek w szkole. GKM wychodząc naprzeciw swoim kibicom wraz ze sponsorem – firmą P.W. Regis  zapraszają do powitania roku szkolnego u naszego partnera.

Już we wtorek zapraszamy serdecznie do siedziby sponsora w Grudziądzu przy ulicy Łyskowskiego 10. Tam będziecie mogli spotkać po długiej przerwie naszą klubową maskotkę – Speedy’ego, zobaczyć motor żużlowy, spotkać się z przedstawicielami klubu oraz zdobyć gadżet klubu. To już 1 września w godzinach 10:00 – 13:00.

Przedsiębiorstwo P.W. Regis koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla swoich klientów. W ofercie znajdują się kasy fiskalne, programy dla firm oraz technika biurowa. Dodatkowo, wysiłki naszego sponsora wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują.  prowadzi badania i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać branżę i pomagać społeczeństwu. Wdraża także strategię, aby przyspieszyć rozwój poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy oraz organizacji. Firma stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ! Dział obsługi klienta czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content