Liga Juniorów: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Rybniku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Liga Juniorów: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Rybniku

We wtorkowy wieczór w Rybniku rozegrano kolejną rundę Ligi Juniorów PGE Ekstraligi. Z dobrej strony zaprezentowała się drużyna MRGARDEN GKM. Podopieczni Roberta Kościechy wywalczyli 22 punkty, co dało im drugie miejsce. Lepsza okazała się tylko ekipa RM SOLAR Falubazu Zielona Góra.

Najskuteczniejszy w grudziądzkim zespole był Denis Zieliński, zdobywca 9 punktów i dwóch bonusów. 7+2 to dorobek Kacpra Łobodzińskiego, z kolei 6 punktów na rybnickim torze wywalczył Marcin Turowski.

Wyniki:

I. RM SOLAR Falubaz Zielona Góra – 27 pkt
16. Mateusz Tonder – 12 (3,3,3,3)
17. Damian Pawliczak – 12 (2,3,2,2,3)
18. Jakub Osyczka – 3 (1,-,1,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 22 pkt
1. Denis Zieliński – 9 (3,2,1,3)
2. Kacper Łobodziński – 7 (2,1,2,2)
3. Marcin Turowski – 6 (3,2,0,1)

III. Motor Lublin – 20 pkt
7. Wiktor Lampart – 9 (2,2,2,3)
8. Wiktor Firmuga – 1 (0,0,0,1)
9. Wiktor Trofimow – 10 (3,3,1,3)

IV. ELTROX Włókniarz Częstochowa – 15 pkt
19. Mateusz Świdnicki – 6 (0,2,1,3)
20. Bartłomiej Kowalski – 9 (1,3,3,2)
21. Kamil Król – 0 (0,u,u,0)

V. PGG ROW Rybnik – 14 pkt
10. Mateusz Tudzież – 6 (3,3,w,-)
11. Paweł Trześniewski – 7 (1,1,2,1,2)
12. Błażej Wypior – 1 (1,u,w,d)

VI-VII. FOGO Unia Leszno – 13 pkt
4. Damian Ratajczak – 8 (1,1,2,2,2)
5. Hubert Ścibak – 1 (u,1,-,0)
6. Krzysztof Sadurski – 4 (0,3,0,1)

VI-VII. BETARD Sparta Wrocław – 13 pkt
13. Michał Curzytek – 1 (1,u,ns,ns)
14. Bartosz Curzytek – 0 (u,-,-,ns)
15. Przemysław Liszka – 12 (2,2,3,3,2)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Łobodziński, Ratajczak, Ścibak (u)
2. Tudzież, Lampart, Trześniewski, Firmuga
3. Tonder, Pawliczak, M.Curzytek, B.Curzytek (u)
4. Turowski, Zieliński, Kowalski, Świdnicki
5. Trofimow, Lampart, Ratajczak, Sadurski
6. Tudzież, Liszka, Wypior, M.Curzytek (u)
7. Pawliczak, Świdnicki, Osyczka, Król
8. Trofimow, Turowski, Zieliński, Firmuga
9. Sadurski, Ratajczak, Trześniewski, Wypior (u)
10. Kowalski, Liszka, Król (u), M.Curzytek (ns)
11. Tonder, Pawliczak, Łobodziński, Turowski
12. Liszka, Ratajczak, Ścibak, M.Curzytek (ns)
13. Tonder, Pawliczak, Trofimow, Firmuga
14. Kowalski, Trześniewski, Król (u), Wypior (w/u)
15. Liszka, Łobodziński, Turowski, B.Curzytek (ns)
16. Tonder, Ratajczak, Osyczka, Sadurski
17. Trofimow, Lampart, Świdnicki, Król
18. Zieliński, Łobodziński, Trześniewski, Tudzież (w/u)
19. Świdnicki, Kowalski, Sadurski, Ścibak
20. Lampart, Liszka, Firmuga
21. Pawliczak, Trześniewski, Osyczka, Wypior (d)

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80