Liga Juniorów: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Rybniku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Liga Juniorów: Drugie miejsce MRGARDEN GKM w Rybniku

We wtorkowy wieczór w Rybniku rozegrano kolejną rundę Ligi Juniorów PGE Ekstraligi. Z dobrej strony zaprezentowała się drużyna MRGARDEN GKM. Podopieczni Roberta Kościechy wywalczyli 22 punkty, co dało im drugie miejsce. Lepsza okazała się tylko ekipa RM SOLAR Falubazu Zielona Góra.

Najskuteczniejszy w grudziądzkim zespole był Denis Zieliński, zdobywca 9 punktów i dwóch bonusów. 7+2 to dorobek Kacpra Łobodzińskiego, z kolei 6 punktów na rybnickim torze wywalczył Marcin Turowski.

Wyniki:

I. RM SOLAR Falubaz Zielona Góra – 27 pkt
16. Mateusz Tonder – 12 (3,3,3,3)
17. Damian Pawliczak – 12 (2,3,2,2,3)
18. Jakub Osyczka – 3 (1,-,1,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 22 pkt
1. Denis Zieliński – 9 (3,2,1,3)
2. Kacper Łobodziński – 7 (2,1,2,2)
3. Marcin Turowski – 6 (3,2,0,1)

III. Motor Lublin – 20 pkt
7. Wiktor Lampart – 9 (2,2,2,3)
8. Wiktor Firmuga – 1 (0,0,0,1)
9. Wiktor Trofimow – 10 (3,3,1,3)

IV. ELTROX Włókniarz Częstochowa – 15 pkt
19. Mateusz Świdnicki – 6 (0,2,1,3)
20. Bartłomiej Kowalski – 9 (1,3,3,2)
21. Kamil Król – 0 (0,u,u,0)

V. PGG ROW Rybnik – 14 pkt
10. Mateusz Tudzież – 6 (3,3,w,-)
11. Paweł Trześniewski – 7 (1,1,2,1,2)
12. Błażej Wypior – 1 (1,u,w,d)

VI-VII. FOGO Unia Leszno – 13 pkt
4. Damian Ratajczak – 8 (1,1,2,2,2)
5. Hubert Ścibak – 1 (u,1,-,0)
6. Krzysztof Sadurski – 4 (0,3,0,1)

VI-VII. BETARD Sparta Wrocław – 13 pkt
13. Michał Curzytek – 1 (1,u,ns,ns)
14. Bartosz Curzytek – 0 (u,-,-,ns)
15. Przemysław Liszka – 12 (2,2,3,3,2)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Łobodziński, Ratajczak, Ścibak (u)
2. Tudzież, Lampart, Trześniewski, Firmuga
3. Tonder, Pawliczak, M.Curzytek, B.Curzytek (u)
4. Turowski, Zieliński, Kowalski, Świdnicki
5. Trofimow, Lampart, Ratajczak, Sadurski
6. Tudzież, Liszka, Wypior, M.Curzytek (u)
7. Pawliczak, Świdnicki, Osyczka, Król
8. Trofimow, Turowski, Zieliński, Firmuga
9. Sadurski, Ratajczak, Trześniewski, Wypior (u)
10. Kowalski, Liszka, Król (u), M.Curzytek (ns)
11. Tonder, Pawliczak, Łobodziński, Turowski
12. Liszka, Ratajczak, Ścibak, M.Curzytek (ns)
13. Tonder, Pawliczak, Trofimow, Firmuga
14. Kowalski, Trześniewski, Król (u), Wypior (w/u)
15. Liszka, Łobodziński, Turowski, B.Curzytek (ns)
16. Tonder, Ratajczak, Osyczka, Sadurski
17. Trofimow, Lampart, Świdnicki, Król
18. Zieliński, Łobodziński, Trześniewski, Tudzież (w/u)
19. Świdnicki, Kowalski, Sadurski, Ścibak
20. Lampart, Liszka, Firmuga
21. Pawliczak, Trześniewski, Osyczka, Wypior (d)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content