PUM Grudziądz zostaje z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PUM Grudziądz zostaje z GKM-em!

Mimo, że sezon jeszcze się nie skończył przedłużamy umowy z naszymi partnerami. Miło nam poinformować, że kolejnym sponsorem, który nadal będzie wspierał MRGARDEN GKM będzie Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Grudziądz.

PUM Sp. z o.o. w Grudziądzu oferuje kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości, prac remontowych oraz budowlanych na terenie miasta Grudziądz i okolic. W zakres usług firmy wchodzi: wywóz odpadów, toalety przenośne, usługi transportowe, oczyszczanie dróg, parkingów, posesji, usługi sprzętowe, remonty i budowy, roboty drogowe, sklep motoryzacyjny oraz odbiór odpadów z gastronomii.

Nasz sponsor zapewnia rzetelną realizację usług oraz wysokiej klasy materiały eksploatacyjne, niezbędne do prawidłowej realizacji powierzonych zadań. Wszystkie usługi utrzymania czystości oferowane przez PUM są z racji bogatej oferty komplementarne, co oznacza że wzajemnie się uzupełniają.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ul. Cegielnianej 4. Firma jest do dyspozycji swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 56 45 04 300 lub e-mail: pum@pum.pl.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80