P.W. "Regis" nadal z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

P.W. „Regis” nadal z GKM-em!

Miło nam poinformować, że została przedłużona umowa z kolejnym sponsorem. Klub GKM S.A. nadal wspierać będzie firma P.W. „Regis” Dariusz Górski.

Przedsiębiorstwo koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. W ofercie znajdują się kasy fiskalne, programy dla firm oraz technika biurowa. Dodatkowo, wysiłki naszego sponsora wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują. P.W.”Regis” prowadzi badania i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać branżę i pomagać społeczeństwu. Wdraża także strategię, aby przyspieszyć rozwój poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy oraz organizacji. Firma stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na bezpieczeństwo pracowników.

Siedziba sponsora GKM S.A. znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Łyskowskiego 10. Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ! Dział obsługi klienta czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content